fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl
malopolskie

Warsztaty

Zakryte / wymazane – więzy | Warsztaty dla uczestników w wieku 14–100 lat

Na tegoroczne ferie zimowe przygotowaliśmy specjalną ofertę edukacyjną online. W sobotę 9 stycznia o godzinie 12 zapraszamy na warsztaty \"Zakryte / wymazane – więzy\" dla młodzieży i dorosłych, które obejmują minioprowadzanie po wystawie \"Artyści z Krakowa. Generacja 1950–1969\" skoncentrowane na dwóch artystach: Wojciechu Kopczyńskim i Arturze Tajberze. Uczestnicy zapoznają się z różnymi aspektami ich twórczości i będą mogli samodzielnie zaangażować się w jej interpretację. Na końcu wykonają zadanie plastyczne inspirowane wystawą. Czas trwania: 75 min Potrzebne materiały: wszystkie materiały plastyczne, którymi lubicie pracować: kredki, pisaki, farby, kleje, tektury, papiery itd. Zajęcia odbędą się na platformie Zoom. Opłata za udział wynosi 2 zł. Bilety do kupienia w sklepie internetowym MOCAK Bookstore od 4 stycznia. Po zakupie biletu otrzymają Państwo szczegółowe wskazówki dotyczące udziału w warsztatach. Informacje i wsparcie techniczne dostępne są pod adresem mailowym edukacja@mocak.pl i pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).

09.01.2021
12:00 - 13:15

Na tegoroczne ferie zimowe przygotowaliśmy specjalną ofertę edukacyjną online. W sobotę 9 stycznia o godzinie 12 zapraszamy na warsztaty “Zakryte / wymazane – więzy” dla młodzieży i dorosłych, które obejmują minioprowadzanie po wystawie “Artyści z Krakowa. Generacja 1950–1969” skoncentrowane na dwóch artystach: Wojciechu Kopczyńskim i Arturze Tajberze. Uczestnicy zapoznają się z różnymi aspektami ich twórczości i będą mogli samodzielnie zaangażować się w jej interpretację. Na końcu wykonają zadanie plastyczne inspirowane wystawą.

Czas trwania: 75 min
Potrzebne materiały: wszystkie materiały plastyczne, którymi lubicie pracować: kredki, pisaki, farby, kleje, tektury, papiery itd.

Zajęcia odbędą się na platformie Zoom. Opłata za udział wynosi 2 zł. Bilety do kupienia w sklepie internetowym MOCAK Bookstore od 4 stycznia.

Po zakupie biletu otrzymają Państwo szczegółowe wskazówki dotyczące udziału w warsztatach. Informacje i wsparcie techniczne dostępne są pod adresem mailowym edukacja@mocak.pl i pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).

Udostępnij:

FacebookTwitter


Zakryte / wymazane – więzy | Warsztaty dla uczestników w wieku 14–100 lat

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.