podkarpackie

Spotkanie autorskie, Webinar, Wykład

Zagłada Żydów podczas II wojny światowej: dyskusja online

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – Filia nr 7 zaprasza na prelekcję Zenona Fajgera, historyka z Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie, pt. „Zagłada Żydów podczas II wojny światowej”, która odbędzie się 27 stycznia 2021 r. o godz. 17.00 na platformie ClickMeeting. LINK DO REJESTRACJI NA SPOTKANIE „ZAGŁADA ŻYDÓW PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ”: https://bit.ly/3idtfwW Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się na platformie Clickmeeting za pomocą imienia i adresu e-mail. Podczas spotkania będzie możliwość dyskusji na czacie oraz zadawania pytań prowadzącemu.

27.01.2021
17:00 - 18:30

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – Filia nr 7 zaprasza na prelekcję Zenona Fajgera, historyka z Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie, pt. „Zagłada Żydów podczas II wojny światowej”, która odbędzie się 27 stycznia 2021 r. o godz. 17.00 na platformie ClickMeeting.

LINK DO REJESTRACJI NA SPOTKANIE „ZAGŁADA ŻYDÓW PODCZAS
II WOJNY ŚWIATOWEJ”: https://bit.ly/3idtfwW

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się na platformie Clickmeeting za pomocą imienia i adresu e-mail. Podczas spotkania będzie możliwość dyskusji na czacie oraz zadawania pytań prowadzącemu.

Udostępnij:

FacebookTwitter


Zagłada Żydów podczas II wojny światowej: dyskusja online

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.