fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Warsztaty

Wyzwanie Fotograficzne – CZŁOWIEK

WYZWANIE FOTOGRAFICZNE - CZŁOWIEK kiedy: 5-7.06 (piątek-niedziela) cena: 40-80 zł * ilość zadań do wykonania: 10 zgłoszenia: warsztaty.asmf@gmail.com ilość miejsc: minimum 4 NAGRODA: 1 godzinna konsultacji online WSZYSTKIE ZADANIA SPOKOJNIE MOŻNA WYKONAĆ NIE WYCHODZĄC Z DOMU :) Wyzwanie jest dla wszystkich fotografujących. Każdy pracuje dla siebie według własnej wiedzy, poziomu i doświadczenia. Do każdego kto przesyła zadania podchodzę indywidualnie i każdy otrzymuje korektę, mówię co mi się podobało, a co nie. Amator, osoba początkująca, student fotografii, osoba zaawansowana - każdy będzie miał frajdę z wykonywanych zadań. >>> 10 zadań podczas których skupimy się na fotografowaniu człowieka. Jest kilka zdań portretowych, jest coś z emocjami i z coś z nietypowej perspektywy.<<< Zadania otrzymacie na maila w piątek 5 czerwca o godz. 8.00 Wybrane fotografie należy podsłać do godz. 22.00 w niedzielę 7 czerwca. Wszystkie zdjęcia należy wykonać podczas WYZWANIA :) nie można wysyłać fotografii z archiwum. Każdy uczestnik otrzyma ode mnie KOMENTARZ odnośnie swoich prac :) więc będzie informacji zwrotna, czy dobrze wykonaliście zadania i co o nich sądzę Nagrodą dla zwycięscy jest 1 godzina konsultacji ze mną lub analiza portfolio. ------------------------------------------------------------------------------------------- !!! CENA: Cena tego wydarzenia jest widełkowa. Oznacza to że możesz wybrać i zadeklarować spośród widełek kwotę którą jesteś w stanie zapłacić i która jednocześnie bierze pod uwagę potrzeby organizatora. Widełki 40-80 zł. Zamysł widełek jest taki, by każdy płacił tyle, ile pragnie dać, biorąc pod uwagę swoje możliwości, a także potrzeby osoby prowadzącej, by każdy mógł zostać uwzględniony. Natomiast ilekolwiek wybierzecie, jesteście tak samo mile widziani! ----------------------------------------------------------------------------------------- O MNIE: Ola Śnieżek-Markiewicz - 17 lat doświadczenia w zawodzie, nagradzana fotograf i grafik, absolwentka prestiżowej uczelni fotograficznej Instytut Twórczej Fotografii w Opavie w Czechach i Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, dwukrotna stypendystka Prezydenta Miasta Wrocławia za działalność artystyczną. Absolwentka Wyższego Studium Fotografii AFA w 2007 roku. Od 2005 roku prowadzi autorskie warsztaty z fotografii dla młodzieży i dorosłych. Kilkakrotnie uczestniczyła w ogólnopolskich projektach dofinansowanych z Ministerstwa Kultury i Sztuki. Uczestniczka wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych w Polsce i za granicą. Swoje prace prezentowała na fotograficznych festiwalach rangi międzynarodowej m.in. Miesiąc Fotografii w Krakowie, Festiwal Fotografii Młodych w Jarosławiu, OFF Festiwal fotografii w Bratysławie. Od lat współpracuje z Teatrem Polskim, Magazynem Kultury z Krakowa, wrocławskimi instytucjami promującymi kulturę i sztukę. Prywatnie mama dwójki dzieci.

05.06 - 07.06.2020
08:00 - 22:00

WYZWANIE FOTOGRAFICZNE – CZŁOWIEK

kiedy: 5-7.06 (piątek-niedziela)
cena: 40-80 zł *
ilość zadań do wykonania: 10
zgłoszenia: warsztaty.asmf@gmail.com
ilość miejsc: minimum 4
NAGRODA: 1 godzinna konsultacji online

WSZYSTKIE ZADANIA SPOKOJNIE MOŻNA WYKONAĆ NIE WYCHODZĄC Z DOMU 🙂

Wyzwanie jest dla wszystkich fotografujących. Każdy pracuje dla siebie według własnej wiedzy, poziomu i doświadczenia. Do każdego kto przesyła zadania podchodzę indywidualnie i każdy otrzymuje korektę, mówię co mi się podobało, a co nie.
Amator, osoba początkująca, student fotografii, osoba zaawansowana – każdy będzie miał frajdę z wykonywanych zadań.

>>> 10 zadań podczas których skupimy się na fotografowaniu człowieka. Jest kilka zdań portretowych, jest coś z emocjami i z coś z nietypowej perspektywy.<<<

Zadania otrzymacie na maila w piątek 5 czerwca o godz. 8.00
Wybrane fotografie należy podsłać do godz. 22.00 w niedzielę 7 czerwca. Wszystkie zdjęcia należy wykonać podczas WYZWANIA 🙂 nie można wysyłać fotografii z archiwum.

Każdy uczestnik otrzyma ode mnie KOMENTARZ odnośnie swoich prac 🙂 więc będzie informacji zwrotna, czy dobrze wykonaliście zadania i co o nich sądzę

Nagrodą dla zwycięscy jest 1 godzina konsultacji ze mną lub analiza portfolio.
——————————————————————————————-
!!! CENA: Cena tego wydarzenia jest widełkowa. Oznacza to że możesz wybrać i zadeklarować spośród widełek kwotę którą jesteś w stanie zapłacić i która jednocześnie bierze pod uwagę potrzeby organizatora. Widełki 40-80 zł.

Zamysł widełek jest taki, by każdy płacił tyle, ile pragnie dać, biorąc pod uwagę swoje możliwości, a także potrzeby osoby prowadzącej, by każdy mógł zostać uwzględniony. Natomiast ilekolwiek wybierzecie, jesteście tak samo mile widziani!

—————————————————————————————–
O MNIE:
Ola Śnieżek-Markiewicz – 17 lat doświadczenia w zawodzie, nagradzana fotograf i grafik, absolwentka prestiżowej uczelni fotograficznej Instytut Twórczej Fotografii w Opavie w Czechach i Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, dwukrotna stypendystka Prezydenta Miasta Wrocławia za działalność artystyczną. Absolwentka Wyższego Studium Fotografii AFA w 2007 roku. Od 2005 roku prowadzi autorskie warsztaty z fotografii dla młodzieży i dorosłych. Kilkakrotnie uczestniczyła w ogólnopolskich projektach dofinansowanych z Ministerstwa Kultury i Sztuki. Uczestniczka wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych w Polsce i za granicą. Swoje prace prezentowała na fotograficznych festiwalach rangi międzynarodowej m.in. Miesiąc Fotografii w Krakowie, Festiwal Fotografii Młodych w Jarosławiu, OFF Festiwal fotografii w Bratysławie. Od lat współpracuje z Teatrem Polskim, Magazynem Kultury z Krakowa, wrocławskimi instytucjami promującymi kulturę i sztukę. Prywatnie mama dwójki dzieci.

Wyzwanie Fotograficzne – CZŁOWIEK

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.