Wykład prof. Barbary Milewskiej-Waźbińskiej: “Neolatynista potrzebny od zaraz”

Serdecznie zapraszamy na serię wykładów neolatynistycznych organizowanych przez Instytut Studiów Klasycznych, Śródziemnomorskich i Orientalnych Uniwersytetu Wrocławskiego. Cykl kierowany jest do wszystkich zainteresowanych łacińską literaturą tworzoną w średniowieczu oraz czasach wczesnonowożytnych. Wykłady będą się odbywać w co drugi czwartek, o godzinie 18.00-19.00, w aplikacji MsTeams. Na wykład przeznaczamy ok. 45 min, po wykładzie będzie też czas na dyskusję.
Na koeljne spotkanie zapraszamy 10. czerwca, na godzinę 18:00. Prof. Barbara Milewska-Waźbińska wygłosi referat pt.
“Neolatynista potrzebny od zaraz…. Inscriptionum recentioris aevi exempla aliquot”.
Aby wziąć udział w wykładzie, należy dołączyć do zespołu „Spotkania z neolatynistyką” w aplikacji MsTeams. Osoby z Uniwersytetu Wrocławskiego mogą dołączyć do zespołu poprzez link:
https://teams.microsoft.com/…/19…/Og%25C3%25B3lny…
Wszyscy zainteresowani spoza Uniwersytetu Wrocławskiego proszeni są o podanie adresu email w wiadomości wysłanej na adres: elzbieta.gorka@uwr.edu.pl.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/314181296944837/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.