fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl
podlaskie

Inne

Wydanie płyty KRiSU “Pamiętasz…?”

Słuchamy muzyki celem odczuwania emocji, doznania przyjemności, czy poddania się refleksji. Płyta \" Pamiętasz...? \" wprowadza nas na drogę dźwięków tworzącą opowieść, stwarza napięcie i pobudza ciekawość kolejnego utworu. Przemyślane, prawdziwe teksty z pięknym akompaniamentem harmonijnie tworzą całość. Na płycie usłyszymy dźwięki spokojnego piano i mocniejszych gitar, co zaspokoi oczekiwania wielu słuchaczy. Krisu tworząc płytę, skupił się nie tylko na czystości brzmienia prawdziwych instrumentów, ale również na grze naszymi emocjami.

27.11.2020
10:00 - 07:00

Słuchamy muzyki celem odczuwania emocji, doznania przyjemności, czy poddania się refleksji. Płyta ” Pamiętasz…? ” wprowadza nas na drogę dźwięków tworzącą opowieść, stwarza napięcie i pobudza ciekawość kolejnego utworu. Przemyślane, prawdziwe teksty z pięknym akompaniamentem harmonijnie tworzą całość. Na płycie usłyszymy dźwięki spokojnego piano i mocniejszych gitar, co zaspokoi oczekiwania wielu słuchaczy. Krisu tworząc płytę, skupił się nie tylko na czystości brzmienia prawdziwych instrumentów, ale również na grze naszymi emocjami.

Udostępnij:

FacebookTwitter


Wydanie płyty KRiSU “Pamiętasz…?”

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.