lubelskie

Oficjalne wydarzenie festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia 2021. Widzimy się w Lublinie!
🗓 24-27 czerwca 2021
📍 Lublin – Błonia pod Zamkiem i Stare Miasto
🎫 udział bezpłatny

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲
Wschód Kultury – Inne Brzmienia to jedno z najbardziej inspirujących wydarzeń muzycznych w Polsce oraz unikatowe spotkanie różnych gatunków, stylów i harmonii. W ubiegłym roku, respektując wszelkie pandemiczne obostrzenia publiczność bawiła się na koncertach, uczestniczyła w spotkaniach literackich, pokazach filmów krajów wschodniej Europy, a dzieci w krainie „Małych Innych Brzmień”. W tym roku także robimy wszystko, żeby się udało!

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲
Już wkrótce ogłoszenia programowe! Sprawdzajcie nasz facebook i stronę innebrzmienia.eu

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲
Na festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia gwiazdy światowej alternatywy dzielą scenę z młodymi talentami zza naszej wschodniej granicy, a mistrzowie i prekursorzy kluczowych dla rozwoju muzyki gatunków spotykają się z pionierami nowych nisz i poszukiwaczami oryginalnych brzmień. Do tej pory na scenach Innych Brzmień wystąpili m.in. tacy artyści jak Einstürzende Neubauten, Ministry, UK Subs, Tortoise, The Herbaliser, Tuxedomoon, Juno Reactor, Nouvelle Vague, Goldfrapp, Tony Allen, Mulatu Astatke, Lee „Scratch” Perry, George Clinton & Parliament Funkadelic, Asian Dub Foundation, Yat-Kha, The Tiger Lillies, Barbara Morgenstern.
Nie bez powodu w nazwie festiwalu zawarta jest idea „wschodu kultury”, która sprowadza do Lublina najciekawszych artystów m.in. z takich krajów, jak Ukraina, Białoruś, Gruzja czy Armenia, ułatwiając tym samym odbiorcom z całego świata dostęp do wspaniałej muzyki, którą na co dzień trudno samodzielnie odnaleźć.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/834335704159328/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.