fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Transmisja online, Targi, konferencje, Edukacja kulturalna

Wrocławski Kongres Kultury 2020 | nowy termin

Wrocławski Kongres Kultury 2020 | nowy termin Ze względu na rozwój sytuacji pandemicznej termin i formuła Wrocławskiego Kongresu Kultury ulega zmianie – wydarzenie odbędzie się między 30 listopada a 4 grudnia, a składające się na jego program dyskusje plenarne i stolikowe oraz wybory do Wrocławskiej Rady Kultury przeprowadzone zostaną online. 🔳🔲🔳 Wrocławski Kongres Kultury to tworzone przez i dla wrocławskiego środowiska kulturalnego wydarzenie, które jest efektem współpracy strony społecznej, instytucji kultury i samorządu. Ma odpowiadać na potrzeby środowiska, a w efekcie stać się otwartą i dostępną platformą, umożliwiającą wymianę doświadczeń i wiedzy, integrację, edukację, sieciowanie oraz omawianie istotnych zagadnień i zjawisk, także w kontekście kształtowania polityki kulturalnej miasta. To także podczas trwania Kongresu wybranych ma zostać 8 z 15 członków Wrocławskiej Rady Kultury - przedstawicieli środowiska, którzy przez trzy lata będą doradzać Prezydentowi Wrocławia w zakresie realizowania polityki kulturalnej oraz integracji środowiska wokół zadań strategicznych, a także ściśle współpracować ze stroną społeczną. 🔳🔲🔳 Na program trzech pierwszych dni wydarzenia (30.11-2.12) składać się będzie 9 prowadzonych w formie telekonferencji dyskusji stolikowych. Podczas dwóch kolejnych dni (3-4.12) na internetowych kanałach Wrocławskiego Kongresu Kultury transmitowany będzie na żywo przebieg paneli dyskusyjnych i wieczoru wyborczego – odbiorcy będą mogli wchodzić z nimi w interakcję za pośrednictwem przesyłach w mediach społecznościowych komentarzy, które przekazywane będą panelistom. Częścią finałowego dnia Kongresu będą też, przeprowadzone za pośrednictwem sieci, wybory do Wrocławskiej Rady Kultury. Formularz rejestracyjny znajduje się tutaj: 👉 https://wroclawskikongreskultury.conrego.com/ ❗️ Liczba miejsc przy stolikach jest ograniczona. ❗️ Do głosowania rejestrować można się do 29 listopada 2020 roku. 💻 Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie: https://kongres.kulturawroclaw.pl/program Udział w części panelowej kongresu nie wymaga rejestracji. Transmisje dostępne będą na Facebooku oraz na naszym kanale na YouTube (http://bit.ly/WKK_YouTube). 🔳🔲🔳 Organizatorzy: Wroclaw [Wroclove] / Grupa Kultura Wrocław / Strefa Kultury Wrocław Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/696156917596082/

30.11 - 04.12.2020
09:00 - 23:00

Wrocławski Kongres Kultury 2020 | nowy termin

Ze względu na rozwój sytuacji pandemicznej termin i formuła Wrocławskiego Kongresu Kultury ulega zmianie – wydarzenie odbędzie się między 30 listopada a 4 grudnia, a składające się na jego program dyskusje plenarne i stolikowe oraz wybory do Wrocławskiej Rady Kultury przeprowadzone zostaną online.
🔳🔲🔳
Wrocławski Kongres Kultury to tworzone przez i dla wrocławskiego środowiska kulturalnego wydarzenie, które jest efektem współpracy strony społecznej, instytucji kultury i samorządu. Ma odpowiadać na potrzeby środowiska, a w efekcie stać się otwartą i dostępną platformą, umożliwiającą wymianę doświadczeń i wiedzy, integrację, edukację, sieciowanie oraz omawianie istotnych zagadnień i zjawisk, także w kontekście kształtowania polityki kulturalnej miasta. To także podczas trwania Kongresu wybranych ma zostać 8 z 15 członków Wrocławskiej Rady Kultury – przedstawicieli środowiska, którzy przez trzy lata będą doradzać Prezydentowi Wrocławia w zakresie realizowania polityki kulturalnej oraz integracji środowiska wokół zadań strategicznych, a także ściśle współpracować ze stroną społeczną.
🔳🔲🔳
Na program trzech pierwszych dni wydarzenia (30.11-2.12) składać się będzie 9 prowadzonych w formie telekonferencji dyskusji stolikowych. Podczas dwóch kolejnych dni (3-4.12) na internetowych kanałach Wrocławskiego Kongresu Kultury transmitowany będzie na żywo przebieg paneli dyskusyjnych i wieczoru wyborczego – odbiorcy będą mogli wchodzić z nimi w interakcję za pośrednictwem przesyłach w mediach społecznościowych komentarzy, które przekazywane będą panelistom. Częścią finałowego dnia Kongresu będą też, przeprowadzone za pośrednictwem sieci, wybory do Wrocławskiej Rady Kultury.
Formularz rejestracyjny znajduje się tutaj:
👉 https://wroclawskikongreskultury.conrego.com/
❗️ Liczba miejsc przy stolikach jest ograniczona.
❗️ Do głosowania rejestrować można się do 29 listopada 2020 roku.
💻 Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie: https://kongres.kulturawroclaw.pl/program
Udział w części panelowej kongresu nie wymaga rejestracji. Transmisje dostępne będą na Facebooku oraz na naszym kanale na YouTube (http://bit.ly/WKK_YouTube).
🔳🔲🔳
Organizatorzy: Wroclaw [Wroclove] / Grupa Kultura Wrocław / Strefa Kultury Wrocław

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/696156917596082/

Wrocławski Kongres Kultury 2020 | nowy termin

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.