fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Transmisja online, Festiwal, Targi, konferencje

Wirtualne targi książki kulinarnej 2020

Co roku na przełomie lipca i sierpnia spotykaliśmy się z Wami podczas Targów Książki Kulinarnej organizowanych przez Qchnia Artystyczna, by przedstawić książkowe nowości kulinarne z całego świata. 🥒 🍋 🌶️. Nie wyobrażamy sobie, żeby nie zrobić tego też w tym roku! ⛱️☀️ Ze względów bezpieczeństwa nie damy rady spotkać się na żywo, ale w zamian za to chcielibyśmy zaprezentować Wam aktualną ofertę wydawców kulinarnych na naszej stronie. ❤️ Dlatego też dla wszystkich osób głodnych najsmakowitszych przepisów z całego świata szykujemy jeszcze więcej rabatów i niespodzianek. Już teraz możemy napisać, że sporą część książek kulinarnych dostępnych aktualnie na naszej wakacyjnej wyprzedaży przecenimy jeszcze bardziej! Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/706393013258769/

01.08 - 02.08.2020
08:00 - 23:59

Co roku na przełomie lipca i sierpnia spotykaliśmy się z Wami podczas Targów Książki Kulinarnej organizowanych przez Qchnia Artystyczna, by przedstawić książkowe nowości kulinarne z całego świata. 🥒 🍋 🌶️.

Nie wyobrażamy sobie, żeby nie zrobić tego też w tym roku! ⛱️☀️

Ze względów bezpieczeństwa nie damy rady spotkać się na żywo, ale w zamian za to chcielibyśmy zaprezentować Wam aktualną ofertę wydawców kulinarnych na naszej stronie. ❤️

Dlatego też dla wszystkich osób głodnych najsmakowitszych przepisów z całego świata szykujemy jeszcze więcej rabatów i niespodzianek. Już teraz możemy napisać, że sporą część książek kulinarnych dostępnych aktualnie na naszej wakacyjnej wyprzedaży przecenimy jeszcze bardziej!

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/706393013258769/

Wirtualne targi książki kulinarnej 2020

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.