pomorskie

Whose Line is it anyway nie dość, że wraca ze zdwojoną siłą to jeszcze postanowił podbić Gdynię!!
Kto był w chociaż raz na tej imprezie — ten wie, że Whose Line is it anyway jest zabawą, gdzie nie ma hamulców, nie ma żadnych ograniczeń, a występuje na scenie nikt inny tylko widownia!
Whose Line Is It Anyway? czyli: Tak właściwie czyja to kwestia?
Czy oglądałeś kiedyś telewizyjne show, w którym czwórka komików odgrywa improwizowane scenki oraz zadania w całości bazując na swoich zdolnościach komediowych, wcielając się w różne postacie? Nie? Nic straconego, wpadaj do Pif Paf! Będzie chrzest! Tak, oglądałeś? To może chcesz sam wziąć udział?
W tej zabawie najważniejsza jest publiczność, która wraz z prowadzącą, nie tylko narzuca “graczom” role, style do odegrania, kwestie, które mają się powtarzać, ale dodatkowo często sama staje się uczestnikami scenek.
W naszej wersji tej przedniej zabawy wszyscy są publicznością jak i uczestnikami! Do każdej scenki osoby zainteresowane będą mogły się zgłosić jako ochotnicy, żeby wykazać się swoim kunsztem i improwizacyjnym zacięciem. Albo też wyciągniemy za uszy (mamy w tym wprawę).
Jeśli chcesz się pośmiać, poćwiczyć, poimprowizować, wykazać się kreatywnością, odkryć w sobie pokłady komizmu lub duszę kabareciarza — przychodź śmiało!
Czas gry to dwie, trzy godziny (może się przedłużyć w zależności od tego jak długo i jak bardzo będziecie zacieszać!
Liczba uczestników na ile miejsca w Pif Paf będzie, ciśniemy do oporu!
Wymagany do zabrania ze sobą dobry nastrój, wygodne ubrania. Napoje orzeźwiające ciało i ducha mamy na miejscu w Pif Paf.
Ważne: pomysły na scenki, aktywności oraz teksty będą
podawane przez publiczność. Nie mamy wpływu na nie oraz na ewentualne tematy, które mogą być poruszane. Jeżeli są jakieś tematy Tabu, których nie chciałbyś poruszać — proszę wziąć pod uwagę, że mogą się pojawić oraz mogę one być skomentowane, nie zawsze w zgodzie z poprawnością polityczną ;D
Prowadząca: Jaaaaaaaśmina Dzaaaaas Kooootlarek!!!
Wstęp wolny, na własną odpowiedzialność – chodź mała cegiełka mile widziana
PS1:
Prowadząca ma ukończony kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, więc jesteście bezpieczni (powiedzmy…).
PS2:
Przychodząc dobrowolnie na Whose Line wyrażasz zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w celach propagujących Pif Paf oraz samą imprezę.

👉 Znajdź wydarzenia kulturalne w naszej

>>>wyszukiwarce imprez<<<

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content