mazowieckie

76 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

1 sierpnia, w 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, zapraszamy na specjalny koncert przed Kordegardą. Galerią Narodowego Centrum Kultury przy ul. Krakowskie Przedmieście 15/17. Powstańcze pieśni wykona Natalia Sikora, a na akordeonie akompaniował jej będzie Paweł Janas. Wstęp wolny!
Usłyszymy najbardziej znane pieśni związane z Powstaniem Warszawskim – m.in. „Marsz Żoliborza”, „Marsz Mokotowa”, „Pałacyk Michla”, „Warszawskie dzieci” i „Warszawo ma”. Koncert będzie można oglądać na żywo przed Kordegardą lub w bezpłatnym streamingu. Dla osób, które będą z nami na Krakowskim Przedmieściu, przygotowaliśmy specjalnie śpiewniki. Osoby, które będą nas oglądać w Internecie, wszystkie teksty i zapisy nutowe znajdą na naszej stronie internetowej zaspiewajmy.pl.
Bądźmy razem. Pamiętajmy!??
Organizatorzy: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowe Centrum Kultury, Kordegarda. Galeria Narodowego Centrum Kultury
informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/289015725643260/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.