swietokrzyskie

Waglewski Fisz Emade – koncert klubowy

 

Waglewski Fisz Emade to międzypokoleniowy projekt stworzony przez muzyczną rodzinę Waglewskich: ojca Wojciecha, lidera zespołu Voo Voo i synów: wokalisty Bartosza (Fisza) oraz producenta Piotra (Emade). Każdy z nich od lat działa w swoich, osobnych projektach, a razem połączyli siły w 2008 roku wydając album :Męska Muzyka:. Kolejny, “Matka, Syn, Bóg” ukazał się w 2013 roku, a na następny musieliśmy czekać jeszcze dłużej, bo aż siedem lat. Długo wyczekiwana płyta Waglewskich ma się ukazać w październiku tego roku nakładem wytwórni Mystic Production. Znajdzie się na niej 12 utworów, a pierwszy, zapowiadający ją singiel jest już
dostępny. Artyści jesienią ruszą w trasę koncertową promującą swoje nowe, nadchodzące dzieło i w lutym przyszłego roku trafią z projektem do nas. Jest na co czekać!Trzech Waglewskich na jednej scenie to pewność, że koncert dostarczy publiczności wiele emocji i uniesień artystycznych. Emocje i zachwyty gwarantowane!

Zapraszamy zatem 11 lutego 2021 roku do klubu Czerwony Fortepian w Kielcach (Piotrkowska 12) do sali koncertowej na godzinę 20.00 – bilety w cenie 90 zł dostępne sa już on line, a informacji udzielmy pod nr 512170995. Możemy sprzedać wyłącznie 150 miejsc biletów, zatem spieszcie się z decyzjami!

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/1029778884138151/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.