kujawsko-pomorskie
Serdecznie zapraszamy młodych naukowców, doktorantów i studentów na VIII Ogólnopolskie Seminarium PRAWA OCHRONY ZABYTKÓW dla młodych naukowców, doktorantów i studentów im. Profesora Jana Pruszyńskiego, które odbędzie się w dniach 22 -24 września 2021 r. (ZMIANA TERMINU) (poniedziałek-środa) w pięknym Pałacu w Lubostroniu.
Zapraszamy do zgłaszania tematów referatów wraz z abstraktami do dnia 1 lipca 2021 r., z których Komitet Organizacyjny wybierze 18 najciekawszych propozycji. Referaty zgłoszone, a nieprzyjęte do zaprezentowania podczas Seminarium, po zatwierdzeniu przez Radę Programową, będą mogły zostać przesłane do publikacji na łamach czasopisma Santander Art & Culture Law Review (www.ejournals.eu/SAACLR).
W programie oprócz prelekcji, dyskusji, debat oraz naukowych dysput, wiele atrakcji m.in. dyskusyjny klub filmowy, konkurs wiedzy o prawie ochrony zabytków oraz aukcja sfałszowanych dzieł sztuki oraz atrakcje przygotowane specjalnie na już szóste spotkanie w Lubostroniu.
Zaplanowanych jest łącznie 40 miejsc, o zakwalifikowaniu się na Seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia udziału i tematy referatów należy wysyłać przez formularz zgłoszeniowy. Można zgłaszać referaty w języku polskim albo angielskim.
FORMULARZ:
https://forms.gle/QpLQatNsoNiVuB6R6
UWAGA: Formuła spotkania jest uzależniona od reżimu sanitarnego oraz wytycznych w zakresie organizacji spotkań naukowych. Planowana forma to spotkanie w trybie hybrydowym lub online. W przypadku udziału online uczestnik nie uiszcza opłaty.
Komitet :
dr hab. Kamil Zeidler, prof. UG
dr hab. Piotr Stec, prof. UO
dr hab. Wojciech Szafrański, prof. UAM
dr Alicja Jagielska-Burduk
dr Magdalena Marcinkowska
dr hab. Anna Frankiewicz -Bodynek
dr Żaneta Gwardzińska
dr Mateusz Pszczyński
Informacje pochodzą ze strony https://www.facebook.com/events/s/viii-ogolnopolskie-seminarium-/170078745017284/

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.