malopolskie

W tym roku już po raz 8️⃣ wspólnie z Urzędem Miasta Krakowa organizujemy

VIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie,

które odbędą się 15-16 września w Parku Jordana. 🌳🌳
VIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie to wydarzenie, które odbywa się corocznie i gromadzi dużą liczbę uczestników 👩🏻‍🦳👨🏻‍🦳 (w 2019 r. było to 2500 osób z 60 miast)❗️
Na wydarzenie zapraszamy członków Rad Seniorów, Uniwersytetów Trzeciego Wieku, organizacji seniorskich, instytucji publicznych, społecznych i prywatnych oraz przedstawicieli miast partnerskich i władz samorządowych z całej Polski 🇵🇱.
Wydarzenie zainauguruje uroczysta Msza Święta w Kościele Mariackim ⛪, po której nastąpi pochód parada do Parku Jordana 🌳🌳, gdzie odbędą się wykłady 👩🏼‍🏫 bezpłatne badania i konsultacje 👩🏼‍⚕. Będą to wykłady specjalistów na temat zdrowia 🩺, bezpieczeństwa ✅, prawa ⚖️ i ekonomii 💵 oraz aktywizacji seniorów 🏃🏼‍♀. Poza częścią wykładową planujemy również część sportową 🤸🏼‍♀ oraz rozrywkową 🎉 wraz z koncertem Alexandra Martineza pt. Największe Światowe Przeboje oraz z imprezą integracyjną 🎷, którą poprowadzi DJ Wika. W ramach Senioraliów odbędzie się także Pokaz Mody Stylowych Seniorek 💃🏼🕺🏼 – laureatek konkursu Głosu Seniora.

Aktualny Program

Senioralia Kraków
VIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie 2021 – program

VIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie to wspaniałe wydarzenie 🥰, którego celem jest kształtowanie i utrwalanie wśród seniorów postawy aktywnego obywatela 💪🏼, a także integrowanie poprzez budowanie świadomości ekonomicznej, prawnej, związanej z bezpieczeństwem oraz prozdrowotnej osób 60+! 🤗

Informacje pochodzą ze strony:
https://www.facebook.com/events/s/viii-miedzynarodowe-senioralia/183517343695529/


👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.