dolnoslaskie

Kochani!
No to co, pora zacząć odliczanie – zapraszamy na:

Uroczysko 2021!

W tym roku mamy jubileusz, jakby nie patrzeć to już nasza 5 edycja, dlatego mamy kolorowe marzenia i ambitne plany – chcemy byśmy ją zapamiętali na długo!
Szykujemy dla Was :
3 sceny:
Main – Trance Stage
Czajnik – Chillout Stage
Kopuła – Groove +Ambient + Live Stage
Będzie strefa gastro, camping.
Będzie Kids Area. Będzie Amfiteatr.
Będzie ognicho, będą Gospodynie i kto wie co będzie jeszcze…
na pewno będzie
Lato
Łąka
Magiczny Las
i Najcudowniejsi Ludzie na Świecie

Uroczysko 2021 – LINE UP:

MAIN – TRANCE STAGE:
Abyss [Deepersense]
Borsuk [Pomrok]
Devi Devine LIVE [1.2 Trip Records]
Dominorr [Magowie Psychedeliczne Nuty]
DSK [Pomrok]
DragonHunt [Dual Dimension]
Dzida [Powrót do Źródła – Poznań]
Elf [Stropharia Cubensis Community]
Epix [Pulsar Trance Formation]
Havaya [MAE / GoaDupa Festival]
Jot [Mandala Bookings/Moontrip]
Kace [Cronomi Records]
Meff [Egodrop]
Mike Lopo [Resist crew / STK sound system]
Nielot [IllumiNation]
Nois [Egodrop]
Nomatrixx [Projekt Indra]
Primal [Deepersense]
Przemissimo Campagnolo [Nibiru Psychedelic Experience]
Ondrej Psyla [Purple Hexagon Records/Digital Forest Festival]
Raiden / Aural Planet [Aural Survive Records]
Ross [Medulla Oblongata]
Sourone LIVE [Zenon Records]
Styropian [Psylesia/MAE]
Tetrasound [Maharetta Records / Egodrop]
Wrx [Egodrop]
Yaos [Magowie Psychedeliczne Nuty]
Yedhaki:Nautika LIVE /Opening Ceremony/
CZAJNIK – CHILL STAGE
Abyss [Deepersense / Deepersoundscapes]
Ambrotos [Muchomornia / Deepersense]
Antek [Burning Man Festival / Elektroniczny Azyl] – USA
Axis
Banati Sound LIVE [Paganati Records / Banati Crew]
Cj Art LIVE [Deepersense Music / Deepersoundscapes]
Dominorr [Magowie Psychodelicznej Nuty]
Elemental [Ufo Bufo Festival / Elemental Crew] – CZ
Epigon [Pulsar Trance Formation]
eS [Deep Astral Travelers]
Furek
Heliocentrism LIVE (Blue Tunes Chillout / Synchronos Recordings / DeeperSoundcapes)
Herr Maszewski
JaKaTo [Equinox.Wro / Uroczysko]
Jenda Legenda [WizArt / Fenix Festival] – CZ
Jonah Moses [WizArts / Fenix Festival] – CZ
Kashmir [Fenix Festival) – CZ
Katmandu [Equinox.Wro]
Morc in Dub [Ashwagundub]
Marion [Psylesia / Ashoka]
Meff [Egodrop]
Moony LIVE [Radio Kwarantanna / Banati Crew]
Neogen [Spiral Active]
Netsu LIVE [Microcosmos Records]
Nomatrixx [Projekt Indra]
Primal, Rita Raga, Mateusz Szkop Live set
Papaya aka Havaya [Egodrop / MAE]
Raiden / SUNDIAL AEON set [Impact Studio Records]
Sourone LIVE [Zenon Records]
Spuhlak [Equinox.Wro / Uroczysko]
Vatta LIVE – CZ

KOPUŁA – LIVE STAGE
Astrokot
Surtarang
Mapa
Daj Ognia
Sitartronic
TBA

KOPUŁA – GROOVE STAGE – UROBIFOR
Aetha [Vultur]
Cj Art [Deepersense Music / JOOF Recordings]
DSK [Pomrok)
Gafer [Prywatka u Pana Hoffmana]
Jaguu [Banati Crew]
Kobaïan [Prywatka u Pana Hoffmana / Gryzący Dym]
Matured Structure [Maharetta Recs./ Egodrop]
Mikrus [Breslau Techno]
Mistic [Dual Dimension / Breslau Techno]
N Å T [Breslau Techno]
Pixie Elf [Prywatka u Pana Hoffmana]
Primal [Deepersense]
Styropian [Psylesia / MAE]
Yaos [Magowie Psychodelicznej Nuty]

KOPUŁA – AMBIENT STAGE
Abyss (Deepersense / Deepersoundscapes)
Heliocentrism LIVE (Blue Tunes Chillout / Synchronos Recordings / DeeperSoundcapes)
Jenda Legenda (WizArt / Fenix Festival) – CZ
Jonah Moses (WizArts / Fenix Festival) – CZ
Neogen (Spiral Active Project)
Nomatrixx (Projekt Indra / Pulsar Trance Formation)
Szop

Miejsce spotkania: Pastewnik, 58-410 Pastewnik, Polska

Informacje pochodzą ze strony https://www.facebook.com/events/s/uroczysko-2021/124125356289751/

imprezy, wydarzenia kulturalne - wsparcie kultury

Znajdź inne wydarzenia kulturalne w naszej wyszukiwarce imprez

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content