mazowieckie

UNDERCITY Festival 2021 Warszawa

Nowa data: 5-6.11.2021

Druga edycja undercity oznaczała dodatkowy poziom, nową scenę District, większą liczbę artystów i zupełnie nową, audiowizualną oprawę. Nie zwalniamy tempa i ogłaszamy trzecią edycję, tym razem rozszerzoną o kolejny dzień i drugą scenę Tunnel.

Undercity z kolejną edycją – Święto elektroniki w stolicy

Undercity Festival jest jednym z najbardziej cenionych polskich festiwali muzyki elektronicznej. Każda edycja to okazja do uczestniczenia w niezapomnianej muzycznej i wizualnej podróży. Szykuj się na nowe wrażenia i jeszcze większą dawkę muzyki! Organizatorzy imprezy dbają o to, żeby każda odsłona Undercity Festival gwarantowała coś nowego. Poprzednim razem pojawiła się nowa scena District, większa liczba artystów i niesamowita oprawa audiowizualna.

Tym razem zrobiono krok jeszcze dalej, a efektem tego śmiałego posunięcia jest dodanie kolejnego dnia muzycznego szaleństwa i nowej sceny – Tunnel! Dzięki temu nadarza się okazja, żeby doświadczyć czegoś, co na długo pozostanie w pamięci. Metropolis, District i Tunnel – każda z tych scen ma swój niepowtarzalny klimat odzwierciedlający i wzmacniający idee sceny muzyki elektronicznej i jej ducha. Wszystko to tworzy atmosferę, która jest wyjątkowa i możesz ją poczuć, przybywając na festiwal. Undercity miało już okazję gościć takie postaci jak FJAAK, Steffi, Recondite, Extrawelt, Honey Dijon czy Adam Beyer. Tegoroczny lineup pozostaje tajemnicą, ale możemy się z pewnością spodziewać mocnych ogłoszeń do czego festiwal zdążył nas już przyzwyczaić.

TIX https://goingapp.pl/wydarzenie/undercity-festival-2021/
Regulamin: https://undercity.pl/regulamin/
Covid Safety: https://undercity.pl/bezpieczenstwo/
Organizator: Follow The Step

Informacje pochodzą ze strony:
https://www.facebook.com/events/s/undercity-2021_warsaw/535126873944873/

oraz https://goingapp.pl/wydarzenie/undercity-festival-2021/


👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.