fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Wydarzenie dla dzieci, Transmisja online, Edukacja kulturalna

TYdzień dziecka w Hevelianum

Kto powiedział, że Dzień Dziecka ma trwać jeden dzień? Podbijamy stawkę do pięciu dni! Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na 5-odcinkowy miniserial muzyczno-naukowy dla rodzin. Ruszamy 1 czerwca. Codziennie będą czekać na Was atrakcje online, przygotowane przez Hevelianum we współpracy z Cappellą Gedanensis i Operą Bałtycką. Czy można zrobić gitarę w domu, jak działają struny głosowe, czy dźwięki mogą mieć kolor? – to tylko niektóre z zagadek, które rozsupłamy. Czekają też niespodzianki tematyczne! Dobry nastrój gwarantowany! Śledźcie nasz profil na Facebooku. Poniedziałek, 1 czerwca, godz. 11:00 To podróż do krainy instrumentów strunowych. Dlaczego wiolonczela gra? Jak długo wiolonczeliści uczą się swojego instrumentu? Czy można zrobić gitarę w domu? Wtorek, 2 czerwca, godz. 11:00 Skupimy się na instrumentach, w które się dmucha. Jak brzmi flet piccolo, a jak flet dawny? Jak zagrać na domowej fletni Pana? Środa, 3 czerwca, godz. 11:00 Opowiemy Wam o rytmie. Dlaczego wszyscy go czujemy? Gdzie go znajdziemy i czy musimy mieć instrumenty, by go usłyszeć? Czy przeszkadzajki naprawdę przeszkadzają? Czwartek, 4 czerwca, godz. 11:00 Uruchomimy własne struny głosowe. Jak one działają? Dlaczego niektóre głosy są wysokie, a inne niskie? Czy dźwięki mogą mieć kolor? Piątek, 5 czerwca, godz. 11:00 To nasza niespodzianka dla Was. Pobawmy się wspólnie muzyką! Nastrójmy domowe instrumenty i do dzieła!   Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/595407687769866/

Kto powiedział, że Dzień Dziecka ma trwać jeden dzień? Podbijamy stawkę do pięciu dni! Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na 5-odcinkowy miniserial muzyczno-naukowy dla rodzin. Ruszamy 1 czerwca. Codziennie będą czekać na Was atrakcje online, przygotowane przez Hevelianum we współpracy z Cappellą Gedanensis i Operą Bałtycką. Czy można zrobić gitarę w domu, jak działają struny głosowe, czy dźwięki mogą mieć kolor? – to tylko niektóre z zagadek, które rozsupłamy. Czekają też niespodzianki tematyczne! Dobry nastrój gwarantowany! Śledźcie nasz profil na Facebooku.

Poniedziałek, 1 czerwca, godz. 11:00
To podróż do krainy instrumentów strunowych. Dlaczego wiolonczela gra? Jak długo wiolonczeliści uczą się swojego instrumentu? Czy można zrobić gitarę w domu?

Wtorek, 2 czerwca, godz. 11:00
Skupimy się na instrumentach, w które się dmucha. Jak brzmi flet piccolo, a jak flet dawny? Jak zagrać na domowej fletni Pana?

Środa, 3 czerwca, godz. 11:00
Opowiemy Wam o rytmie. Dlaczego wszyscy go czujemy? Gdzie go znajdziemy i czy musimy mieć instrumenty, by go usłyszeć? Czy przeszkadzajki naprawdę przeszkadzają?

Czwartek, 4 czerwca, godz. 11:00
Uruchomimy własne struny głosowe. Jak one działają? Dlaczego niektóre głosy są wysokie, a inne niskie? Czy dźwięki mogą mieć kolor?

Piątek, 5 czerwca, godz. 11:00
To nasza niespodzianka dla Was. Pobawmy się wspólnie muzyką! Nastrójmy domowe instrumenty i do dzieła!

 

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/595407687769866/

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.