podlaskie

Zawsze chcieliście mieć własny Park Jurajski? Nic prostszego!

Zbieraj dna, hoduj dinozaury, stwórz swój własny park. Dostarcz jak najwięcej rozrywki turystom i dbaj o ich bezpieczeństwo – w granicach rozsądku. Jak kilku zginie to żaden dramat. Byle zginęło ich mniej niż u twojej konkurencji!

Tak prezentują się obie gry główne najbliższego spotkania – jedna z kartką i ołówkiem w roli głównej, a druga – pełnoprawna planszówka.
W tej pierwszej, 4 osoby będą mogły spróbować swoich sił w planowaniu parku, rysowaniu zagród dla dinozaurów, łączeniu ich drogami, organizowaniu objazdowego zwiedzania dla turystów. W tej drugiej, 3 osoby będą mogły zagrać razem z Vikiem w grę worker placement o średnim poziomie skomplikowania 🙂.

Poza tytułem tygodnia na uczestników czekać będzie grubo ponad sto planszowych tytułów – gry strategiczne, imprezowe, kooperacyjne, klasyki i gry niszowe. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Przygotowujemy dla Was świeżutkie nowości ze świata gier planszowych oraz możliwość wygrywania planszówkowych nagród!
Nasze “Planszówki” to inicjatywa, gdzie całkowicie za darmo można skorzystać z kolekcji gier planszowych oraz z porady w kwestii wyboru tytułu do rozgrywki, poznać nowych ludzi przy wyjątkowym hobby i spędzić świetnie czas.

Jeśli chodzi o same gry, jest z czego wybierać – mamy ponad STO tytułów, wspierają nas wydawnictwa REBEL.pl, Nasza Księgarnia – gry, Portal Games czy Black Monk Games oraz największe sklepy z grami w mieście czyli Pomysłowa Kredka, gdzie można nie tylko kupić ale również wypożyczyć i przetestować gry planszowe, oraz Magiczny Rynek, gdzie odbywają się cykliczne rozgrywki, nauka gry oraz turnieje w najpopularniejsze karcianki!

Patronat nad naszymi spotkaniami objęło Radio Akadera oraz portal BiałystokOnline.pl. Na każdym spotkaniu poza setką gier z naszej kolekcji prezentujemy jeden tytuł główny – ciekawą lub trudniej dostępną grę z prywatnych zbiorów, specjalnie dla Was do przetestowania.

Na każdym spotkaniu obecni są organizatorzy, którzy pomogą znaleźć odpowiednią grę oraz wyjaśnią zasady – nie bójcie się więc wpadać całkiem sami albo zapraszać nowych ludzi do spróbowania tej wyśmienitej formy spędzania wolnego czasu.

Pamiętajmy, że główną siłą napędową naszych spotkań jest dobra zabawa. Mile witamy zapalonych graczy ale jeszcze chętniej osoby, które z grami miały małą styczność! Jeśli macie znajomych, którzy jeszcze nie wiedzą o co chodzi z tymi całymi planszówkami, albo sami jesteście tymi znajomymi – zapraszamy! To najlepszy moment i miejsce, żeby się dowiedzieć!

Jeśli macie jakieś tytuły, którymi chcecie się podzielić albo szukacie innych współgraczy – piszcie śmiało, bierzcie gry, zapraszajcie na partyjkę! My sami z ogromną chęcią zawsze zagramy w coś nowego!

Gramy w drugi i czwarty poniedziałek miesiąca, po godz. 18!

Informacje pochodzą ze strony organizatora. Białystok

👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:


2022 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.