fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Spektakl

To ja mama Janis // monodram Jolanty Litwin-Sarzyńskiej

Spektakl: To ja mama Janis // monodram Jolanty Litwin-Sarzyńskiej Zapraszamy na pokazy monodramu Jolanty Litwin-Sarzyńskiej pt.\"TO JA MAMA JANIS\"! Co by było, gdyby Janis nie próbowała się dostosować? Gdyby nie zjadał jej ten lęk, kim być: artystką, czy matką? Co by było, gdyby wiedziała, że można być jedną i drugą naraz? Kto jest główną postacią spektaklu: współczesna kobieta czy Janis, która jak cień towarzyszy bohaterce monodramu? Osobisty i przejmujący, a zarazem muzycznie smakowity, taki jest monodram \"TO JA MAMA JANIS\". WSTĘP WOLNY ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ UWAGA! Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid_19.html) oraz aktualnych zaleceń GIS. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach: Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/2739227332991196/

02.08.2020
20:00 - 21:30

Spektakl: To ja mama Janis // monodram Jolanty Litwin-Sarzyńskiej

Zapraszamy na pokazy monodramu Jolanty Litwin-Sarzyńskiej pt.”TO JA MAMA JANIS“!

Co by było, gdyby Janis nie próbowała się dostosować? Gdyby nie zjadał jej ten lęk, kim być: artystką, czy matką? Co by było, gdyby wiedziała, że można być jedną i drugą naraz? Kto jest główną postacią spektaklu: współczesna kobieta czy Janis, która jak cień towarzyszy bohaterce monodramu? Osobisty i przejmujący, a zarazem muzycznie smakowity, taki jest monodram “TO JA MAMA JANIS“.

WSTĘP WOLNY

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid_19.html) oraz aktualnych zaleceń GIS.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/2739227332991196/

To ja mama Janis // monodram Jolanty Litwin-Sarzyńskiej

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.