fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Seans, Transmisja online

The Best Of Filmowe Podlasie Atakuje! 2020 Online

The Best of Filmowe Podlasie Atakuje! 2020 online   W związku z zamknięciem kin, w niedzielę, 29 listopada 2020 roku zapraszamy na specjalny pokaz online wybranych filmów z tegorocznego, 17. przeglądu FPA! Podczas półtoragodzinnego setu filmowego dowiecie się, co nowego w kinie krótkometrażowym z Podlasia, czym dziś żyją twórcy i co ich najbardziej porusza. Dodatkową atrakcją będzie pokaz filmu “Klechdy” Pawła Łukomskiego, który zdobył w tym roku Nagrodę Publiczności, czyli Złoty Golf. Bezpłatny seans odbędzie się za pośrednictwem platformy www.mojeekino.pl - link do pokazu oraz instrukcję uruchamiania filmu udostępnimy wkrótce. FILMOWE PODLASIE ATAKUJE! (FPA!) to jedna z najbardziej rozpoznawalnych akcji promujących kino niezależne, a zarazem platforma filmu autorskiego. W ramach akcji prezentowane są fabuły, dokumenty, klipy i animacje pochodzących z północno-wschodniej Polski debiutantów, ale także twórców od lat nagradzanych na filmowych festiwalach. The Best Of Filmowe Podlasie Atakuje 2020! Online: Niecodziennik Epidemiologiczny 1, reż. Agnieszka Waszczeniuk / animacja (3’43”) Biegun, reż. Katarzyna Mystkowska / fabuła (8′) Organek: Pogo, reż. Maciek Szupica i Krzysztof Kiziewicz / teledysk (5′) Now Listen, reż. Kijek/Adamski / animacja (3’50”) Ostatni Junak, reż. Mikołaj Janik / dokument (14’35”) Rozwiązanie, reż. Szymon Ruczyński / animacja (8′) Ślad, reż. Mateusz Grzymkowski / dokument (7’50”) Klechdy, reż. Paweł Łukomski / fabuła (23’42”) Niecodziennik Epidemiologiczny 3, reż. Agnieszka Waszczeniuk / animacja (2’50”) Zapraszamy serdecznie! Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/127918392201888/

29.11.2020
10:00 - 00:00

The Best of Filmowe Podlasie Atakuje! 2020 online

 

W związku z zamknięciem kin, w niedzielę, 29 listopada 2020 roku zapraszamy na specjalny pokaz online wybranych filmów z tegorocznego, 17. przeglądu FPA!

Podczas półtoragodzinnego setu filmowego dowiecie się, co nowego w kinie krótkometrażowym z Podlasia, czym dziś żyją twórcy i co ich najbardziej porusza. Dodatkową atrakcją będzie pokaz filmu “Klechdy” Pawła Łukomskiego, który zdobył w tym roku Nagrodę Publiczności, czyli Złoty Golf. Bezpłatny seans odbędzie się za pośrednictwem platformy www.mojeekino.pl link do pokazu oraz instrukcję uruchamiania filmu udostępnimy wkrótce.

FILMOWE PODLASIE ATAKUJE! (FPA!) to jedna z najbardziej rozpoznawalnych akcji promujących kino niezależne, a zarazem platforma filmu autorskiego. W ramach akcji prezentowane są fabuły, dokumenty, klipy i animacje pochodzących z północno-wschodniej Polski debiutantów, ale także twórców od lat nagradzanych na filmowych festiwalach.

The Best Of Filmowe Podlasie Atakuje 2020! Online:

Niecodziennik Epidemiologiczny 1, reż. Agnieszka Waszczeniuk / animacja (3’43”)
Biegun, reż. Katarzyna Mystkowska / fabuła (8′)
Organek: Pogo, reż. Maciek Szupica i Krzysztof Kiziewicz / teledysk (5′)
Now Listen, reż. Kijek/Adamski / animacja (3’50”)
Ostatni Junak, reż. Mikołaj Janik / dokument (14’35”)
Rozwiązanie, reż. Szymon Ruczyński / animacja (8′)
Ślad, reż. Mateusz Grzymkowski / dokument (7’50”)
Klechdy, reż. Paweł Łukomski / fabuła (23’42”)
Niecodziennik Epidemiologiczny 3, reż. Agnieszka Waszczeniuk / animacja (2’50”)

Zapraszamy serdecznie!

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/127918392201888/

The Best Of Filmowe Podlasie Atakuje! 2020 Online

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.