Spektakl, Transmisja online

Teatr Piasku Online. “Dziadek Do Orzechów”: Rodzinne Przedstawienie. Streaming

Teatr Piasku Online. \"Dziadek Do Orzechów\": Rodzinne Przedstawienie. Streaming Znasz historię o Dziadku do Orzechów? Zapraszamy na Świąteczne rodzinne przedstawienie online, w którym znana historia będzie przedstawiona w nowy i ciekawy sposób, za pomocą sztuki malowania kolorowym piaskiem, światłem w połączeniu z grą aktorów. Takiej interpretacji jeszcze nie widziałeś! Zobacz już 27.02.2021r. w swoim domu! Wykup Dostęp na 👉 https://teatrpiasku.pl/online ⚡ Teatr Piasku Online zaprasza na rodzinne przedstawienie pt.: „Dziadek do Orzechów\". Poczuj razem z nami ogromne emocje podczas oglądania Świątecznej bajki, w której ożywiają zabawki. Uwierz w cuda, ponieważ czas Świąt, to czas spełnienia marzeń. Zachęć dzieci do kontaktu z literaturą w tak oryginalny sposób! Podczas transmisji na żywo zobaczysz znaną Świąteczną historię przedstawioną za pomocą malowania kolorowym piaskiem w wykonaniu Tetiany Galitsyny – zwyciężczyni programu „Mam Talent\". Artystce towarzyszyć będą aktorzy. Przekonaj się, że w okresie Świąt zawsze dzieją się cuda 👉 https://teatrpiasku.pl/online 😍 Zanurz się wygodnie w fotelu, zaparz swoją ulubioną herbatę i wraz z rodziną oglądaj wzruszającą historię online. Nagranie transmisji będzie dostępne do obejrzenia do godziny 24 dnia następnego. Jedynie 27 zł dla całej rodziny! * jest to oferta specjalna, rabatowa, ilość biletów ograniczona do wyczerpania puli. W dniu wydarzenia cena za transmisję będzie wynosiła 40 zł. Wykup Dostęp na 👉 https://teatrpiasku.pl/online 😍 Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/842517463063369/

27.02.2021
16:30 - 17:30
proanima.pl

Teatr Piasku Online. “Dziadek Do Orzechów”: Rodzinne Przedstawienie. Streaming

Znasz historię o Dziadku do Orzechów?
Zapraszamy na Świąteczne rodzinne przedstawienie online, w którym znana historia będzie przedstawiona w nowy i ciekawy sposób, za pomocą sztuki malowania kolorowym piaskiem, światłem w połączeniu z grą aktorów.
Takiej interpretacji jeszcze nie widziałeś!
Zobacz już 27.02.2021r. w swoim domu!
Wykup Dostęp na 👉 https://teatrpiasku.pl/online
Teatr Piasku Online zaprasza na rodzinne przedstawienie pt.: „Dziadek do Orzechów”.
Poczuj razem z nami ogromne emocje podczas oglądania Świątecznej bajki, w której ożywiają zabawki.
Uwierz w cuda, ponieważ czas Świąt, to czas spełnienia marzeń.
Zachęć dzieci do kontaktu z literaturą w tak oryginalny sposób!
Podczas transmisji na żywo zobaczysz znaną Świąteczną historię przedstawioną za pomocą malowania kolorowym piaskiem w wykonaniu Tetiany Galitsyny – zwyciężczyni programu „Mam Talent”. Artystce towarzyszyć będą aktorzy.
Przekonaj się, że w okresie Świąt zawsze dzieją się cuda 👉 https://teatrpiasku.pl/online 😍
Zanurz się wygodnie w fotelu, zaparz swoją ulubioną herbatę i wraz z rodziną oglądaj wzruszającą historię online.
Nagranie transmisji będzie dostępne do obejrzenia do godziny 24 dnia następnego.
Jedynie 27 zł dla całej rodziny!
* jest to oferta specjalna, rabatowa, ilość biletów ograniczona do wyczerpania puli. W dniu wydarzenia cena za transmisję będzie wynosiła 40 zł.
Wykup Dostęp na 👉 https://teatrpiasku.pl/online 😍

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/842517463063369/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Teatr Piasku Online. “Dziadek Do Orzechów”: Rodzinne Przedstawienie. Streaming

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.