podlaskie

Spektakl

“Tango Tykocin” w Knyszynie!

\"Tango Tykocin\" w Knyszynie! \"Tango Tykocin\" w Knyszynie! Ponieważ najnowsze aktualizacje rozporządzeń pozwalają na organizację wydarzeń kulturalnych, jednak przy \"obłożeniu sali 50% widzów\", chcemy bardzo serdecznie zaprosić 50 chętnych osób na występ Tykocińskiego Teatru Amatorskiego ze spektaklem \"Tango Tykocin\"! Pokaz planujemy 28 lutego 2021 roku w sali Widowiskowej KOK o godzinie 18.00. Wstęp na spektakl będzie bezpłatny. Podczas spektaklu konieczne będzie zakrycie nosa i ust maseczką. Przed wejściem wszystkim zostanie zmierzona temperatura oraz każdy będzie musiał wypełnić specjalne, wymagane przepisami oświadczenie. Z powodu limitu osób, na wydarzeniach kulturalnych prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod numerem telefonu 857279997 lub adresem email kok@knyszyn.pl. W razie zmiany zaleceń epidemicznych poinformujemy Państwa o ewentualnej zmianie terminu pokazu! Spektakl \"Tango Tykocin\" wbrew pozorom jest nie tylko o Tykocinie. Ta historia mogła zdarzyć się w każdym małym mieście, bo wszędzie ludźmi sterują prawa namiętności, poruszają te same pragnienia i emocje. Zatem sprawy, o których opowiemy, cechuje uniwersalizm. Co natomiast jest prawdą, a co bajką, rozsądzą widzowie. Po spektaklu 🙂 Wrażenia Romana Pawłowskiego: \"W nabitej do ostatniego miejsca sali artyści i artystki tykocińscy uruchomili maszynę czasu, która przeniosła widzów w nostalgiczne lata 60., do nieistniejącej knajpy Narwianka i dawnego kina Hetman. Szczery, zabawny, czasem wzruszający spektakl o miłości do Tykocina - niezwykłego miasteczka, żyjącego w zapętlonym czasie\". Odpowiednie dla dzieci powyżej 12 roku życia. Zapraszamy serdecznie! Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/261150938926481/

28.02.2021
18:00 - 20:00
proanima.pl

“Tango Tykocin” w Knyszynie!

“Tango Tykocin” w Knyszynie!
Ponieważ najnowsze aktualizacje rozporządzeń pozwalają na organizację wydarzeń kulturalnych, jednak przy “obłożeniu sali 50% widzów”, chcemy bardzo serdecznie zaprosić 50 chętnych osób na występ Tykocińskiego Teatru Amatorskiego ze spektaklem “Tango Tykocin”!
Pokaz planujemy 28 lutego 2021 roku w sali Widowiskowej KOK o godzinie 18.00.
Wstęp na spektakl będzie bezpłatny. Podczas spektaklu konieczne będzie zakrycie nosa i ust maseczką. Przed wejściem wszystkim zostanie zmierzona temperatura oraz każdy będzie musiał wypełnić specjalne, wymagane przepisami oświadczenie.
Z powodu limitu osób, na wydarzeniach kulturalnych prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod numerem telefonu 857279997 lub adresem email kok@knyszyn.pl.
W razie zmiany zaleceń epidemicznych poinformujemy Państwa o ewentualnej zmianie terminu pokazu!
Spektakl “Tango Tykocin” wbrew pozorom jest nie tylko o Tykocinie. Ta historia mogła zdarzyć się w każdym małym mieście, bo wszędzie ludźmi sterują prawa namiętności, poruszają te same pragnienia i emocje. Zatem sprawy, o których opowiemy, cechuje uniwersalizm. Co natomiast jest prawdą, a co bajką, rozsądzą widzowie. Po spektaklu 🙂
Wrażenia Romana Pawłowskiego:
“W nabitej do ostatniego miejsca sali artyści i artystki tykocińscy uruchomili maszynę czasu, która przeniosła widzów w nostalgiczne lata 60., do nieistniejącej knajpy Narwianka i dawnego kina Hetman. Szczery, zabawny, czasem wzruszający spektakl o miłości do Tykocina – niezwykłego miasteczka, żyjącego w zapętlonym czasie”.
Odpowiednie dla dzieci powyżej 12 roku życia.
Zapraszamy serdecznie!

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/261150938926481/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.