Spektakl, Transmisja online

Tango // reż. B. Ciosek // VOD

Tango // reż. B. Ciosek // VOD \"Tango\" na vod.teatrzaglebia.pl ! Transmisja na żywo i nagranie. Groteskowy dramat Sławomira Mrożka o konflikcie pokoleń i dyktaturze. Podejmuje także problematykę roli i miejsca intelektualisty we współczesnym świecie. „Tango” Sławomira Mrożka podejmuje problematykę roli i miejsca intelektualisty we współczesnym świecie. Akcja dramatu rozgrywa się w rodzinie Stomila, która żyje historią nagromadzoną w ich domu. Ukazany jest konflikt pokoleń, w której przedstawiciel młodej generacji, syn Artur szuka idei, formy, która pozwoliłaby mu uporządkować stosunki w rodzinie i zaprowadzić ład. Ostatecznie dochodzi do wprowadzenia dyktatury przez bezmyślnego i brutalnego lokaja Edka. --- Reżyseria Bogdan Ciosek Scenografia Jerzy Kalina Choreografia Henryk Konwiński Przygotowanie muzyczne Marzena Mikuła – Drabek Obsada: Agnieszka Bałaga-Okońska, Ryszarda Bielicka-Celińska, Krystyna Gawrońska (gościnnie), Michał Bałaga, Grzegorz Kwas, Tomasz Muszyński, Andrzej Śleziak. Koszt dostępu: 10 zł. --- Spektakl jest realizowany dzięki wsparciu ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/747608999510113/

proanima.pl

Tango // reż. B. Ciosek // VOD

“Tango” na vod.teatrzaglebia.pl !
Transmisja na żywo i nagranie.
Groteskowy dramat Sławomira Mrożka o konflikcie pokoleń i dyktaturze. Podejmuje także problematykę roli i miejsca intelektualisty we współczesnym świecie.
„Tango” Sławomira Mrożka podejmuje problematykę roli i miejsca intelektualisty we współczesnym świecie. Akcja dramatu rozgrywa się w rodzinie Stomila, która żyje historią nagromadzoną w ich domu. Ukazany jest konflikt pokoleń, w której przedstawiciel młodej generacji, syn Artur szuka idei, formy, która pozwoliłaby mu uporządkować stosunki w rodzinie i zaprowadzić ład. Ostatecznie dochodzi do wprowadzenia dyktatury przez bezmyślnego i brutalnego lokaja Edka.

Reżyseria
Bogdan Ciosek
Scenografia
Jerzy Kalina
Choreografia
Henryk Konwiński
Przygotowanie muzyczne
Marzena Mikuła – Drabek
Obsada: Agnieszka Bałaga-Okońska, Ryszarda Bielicka-Celińska, Krystyna Gawrońska (gościnnie), Michał Bałaga, Grzegorz Kwas, Tomasz Muszyński, Andrzej Śleziak.
Koszt dostępu: 10 zł.

Spektakl jest realizowany dzięki wsparciu ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/747608999510113/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Tango // reż. B. Ciosek // VOD

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.