fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl
malopolskie

Wydarzenie dla dzieci, Transmisja online, Warsztaty

Sztuka rozgrzewa. Ferie z MOCAK-iem online

Sztuka rozgrzewa. Ferie z MOCAK-iem online Na tegoroczne ferie zimowe przygotowaliśmy specjalną ofertę edukacyjną online zarówno dla grup zorganizowanych, jak i gości indywidualnych. Wydarzenia online dla gości indywidualnych Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty warsztatów online. Odbędą się one w wyznaczonych terminach na platformie Zoom. Opłata za udział w zajęciach wynosi 2 zł. Bilety do kupienia w sklepie internetowym MOCAK Bookstore od 4 stycznia. 9.1.2021, godz. 12–13.15 Zakryte / wymazane – więzy | Warsztaty dla uczestników w wieku 14–100 lat https://bit.ly/2JdhGJ6 12.1.2021, godz. 12–13 Pejzaże (nie)codzienne | Warsztaty dla dzieci w wieku 6–10 lat https://bit.ly/3roAOVW 14.1.2021, godz. 12–13 Moje miasto to abstrakcja! | Warsztaty dla dzieci w wieku 8–14 lat https://bit.ly/2WC7X28 Wydarzenia online dla grup zorganizowanych Zapraszamy grupy szkolne, domy kultury i półkolonie do skorzystania z naszej oferty warsztatów online. Wszystkie zajęcia odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom. Opłata za udział w zajęciach wynosi 2 zł od uczestnika. Zapisy i informacje dostępne są pod adresem mailowym edukacja@mocak.pl i pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16). Pejzaże (nie)codzienne | Warsztaty dla dzieci w wieku 6–10 lat Uczestnicy warsztatów zapoznają się z wybranymi pracami z wystawy \"Artyści z Krakowa. Generacja 1950–1969\", które podejmują temat malarstwa pejzażowego. Dowiedzą się, czym jest pejzaż, i wykonają własne prace. Czas trwania: 60–90 min (w zależności od potrzeb grupy) Potrzebne materiały: papier kolorowy w formacie A4, biały papier, biała bibuła, biały papier śniadaniowy, klej Moje miasto to abstrakcja! | Warsztaty dla dzieci w wieku 8–14 lat W czasie zajęć odbiorcy poznają twórczość wybranych artystów z wystawy \"Artyści z Krakowa. Generacja 1950–1969\". Na przykładzie prezentowanych dzieł zostanie podjęty temat miasta w twórczości plastycznej oraz sztuki w przestrzeni publicznej. W części warsztatowej uczestnicy wykonają własne prace inspirowane najbliższym otoczeniem. Czas trwania: 60–90 min (w zależności od potrzeb grupy) Potrzebne materiały: blok rysunkowy, ołówek, papier kolorowy, nożyczki Zakryte / wymazane – więzy | Warsztaty dla uczestników w wieku 14–100 lat Zajęcia dla młodzieży i osób dorosłych, obejmujące minioprowadzanie po wystawie \"Artyści z Krakowa. Generacja 1950–1969\" skoncentrowane na dwóch artystach: Wojciechu Kopczyńskim i Arturze Tajberze. Uczestnicy zapoznają się z różnymi aspektami ich twórczości i będą mogli samodzielnie zaangażować się w jej interpretację. Na końcu wykonają zadanie plastyczne inspirowane wystawą. Czas trwania: 75 min Potrzebne materiały : wszystkie materiały, którymi lubicie pracować: kredki, pisaki, farby, kleje, tektury, papiery itd.

Sztuka rozgrzewa. Ferie z MOCAK-iem online

Na tegoroczne ferie zimowe przygotowaliśmy specjalną ofertę edukacyjną online zarówno dla grup zorganizowanych, jak i gości indywidualnych.

Wydarzenia online dla gości indywidualnych

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty warsztatów online. Odbędą się one w wyznaczonych terminach na platformie Zoom. Opłata za udział w zajęciach wynosi 2 zł. Bilety do kupienia w sklepie internetowym MOCAK Bookstore od 4 stycznia.

9.1.2021, godz. 12–13.15
Zakryte / wymazane – więzy | Warsztaty dla uczestników w wieku 14–100 lat
https://bit.ly/2JdhGJ6

12.1.2021, godz. 12–13
Pejzaże (nie)codzienne | Warsztaty dla dzieci w wieku 6–10 lat
https://bit.ly/3roAOVW

14.1.2021, godz. 12–13
Moje miasto to abstrakcja! | Warsztaty dla dzieci w wieku 8–14 lat
https://bit.ly/2WC7X28

Wydarzenia online dla grup zorganizowanych

Zapraszamy grupy szkolne, domy kultury i półkolonie do skorzystania z naszej oferty warsztatów online. Wszystkie zajęcia odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom. Opłata za udział w zajęciach wynosi 2 zł od uczestnika. Zapisy i informacje dostępne są pod adresem mailowym edukacja@mocak.pl i pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).

Pejzaże (nie)codzienne | Warsztaty dla dzieci w wieku 6–10 lat

Uczestnicy warsztatów zapoznają się z wybranymi pracami z wystawy “Artyści z Krakowa. Generacja 1950–1969”, które podejmują temat malarstwa pejzażowego. Dowiedzą się, czym jest pejzaż, i wykonają własne prace.
Czas trwania: 60–90 min (w zależności od potrzeb grupy)
Potrzebne materiały: papier kolorowy w formacie A4, biały papier, biała bibuła, biały papier śniadaniowy, klej

Moje miasto to abstrakcja! | Warsztaty dla dzieci w wieku 8–14 lat

W czasie zajęć odbiorcy poznają twórczość wybranych artystów z wystawy “Artyści z Krakowa. Generacja 1950–1969”. Na przykładzie prezentowanych dzieł zostanie podjęty temat miasta w twórczości plastycznej oraz sztuki w przestrzeni publicznej. W części warsztatowej uczestnicy wykonają własne prace inspirowane najbliższym otoczeniem.
Czas trwania: 60–90 min (w zależności od potrzeb grupy)
Potrzebne materiały: blok rysunkowy, ołówek, papier kolorowy, nożyczki

Zakryte / wymazane – więzy | Warsztaty dla uczestników w wieku 14–100 lat

Zajęcia dla młodzieży i osób dorosłych, obejmujące minioprowadzanie po wystawie “Artyści z Krakowa. Generacja 1950–1969” skoncentrowane na dwóch artystach: Wojciechu Kopczyńskim i Arturze Tajberze. Uczestnicy zapoznają się z różnymi aspektami ich twórczości i będą mogli samodzielnie zaangażować się w jej interpretację. Na końcu wykonają zadanie plastyczne inspirowane wystawą.
Czas trwania: 75 min
Potrzebne materiały : wszystkie materiały, którymi lubicie pracować: kredki, pisaki, farby, kleje, tektury, papiery itd.

Udostępnij:

FacebookTwitter


Sztuka rozgrzewa. Ferie z MOCAK-iem online

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.