Spotkanie autorskie, Transmisja online

Spotkanie z Anną Mochalską i Tomaszem Fijałkowskim

Spotkanie z Anną Mochalską i Tomaszem Fijałkowskim Serdecznie zapraszamy na spotkanie online z Anną Mochalską i Tomaszem Fijałkowskim Prowadzenie: Rafał Gawin Spotkanie będzie transmitowane na profilu Domu Literatury w Łodzi. Anna Mochalska (ur. 1992 w Bydgoszczy) – poetka, autorka arkusza poetyckiego „Okno na świat\"(2012) oraz tomów: „syndrom obcej ręki\" (2014) i „same głosy\" (2018). Dwukrotnie wyróżniona w projekcie Biura Literackiego „Pracownia po debiucie”. Nominowana do nagrody głównej w konkursie im. Klemensa Janickiego oraz do Nagrody Poetyckiej im. K.I. Gałczyńskiego „Orfeusz”. Publikowała między innymi w „biBLiotece”, „2Miesięczniku”, „Salonie Literackim”, „Twórczości”, „Wakacie”. Tomasz Fijałkowski (ur. 1977) – poeta, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Struna Orficka” (2006). Mieszka w Kórniku. „Strona bierna\" jest jego debiutem poetyckim. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/1085574555291946/

28.01.2021
18:00 -

Spotkanie z Anną Mochalską i Tomaszem Fijałkowskim

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online z Anną Mochalską i Tomaszem Fijałkowskim
Prowadzenie: Rafał Gawin
Spotkanie będzie transmitowane na profilu Domu Literatury w Łodzi.
Anna Mochalska (ur. 1992 w Bydgoszczy) – poetka, autorka arkusza poetyckiego „Okno na świat”(2012) oraz tomów: „syndrom obcej ręki” (2014) i „same głosy” (2018). Dwukrotnie wyróżniona w projekcie Biura Literackiego „Pracownia po debiucie”. Nominowana do nagrody głównej w konkursie im. Klemensa Janickiego oraz do Nagrody Poetyckiej im. K.I. Gałczyńskiego „Orfeusz”. Publikowała między innymi w „biBLiotece”, „2Miesięczniku”, „Salonie Literackim”, „Twórczości”, „Wakacie”.
Tomasz Fijałkowski (ur. 1977) – poeta, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Struna Orficka” (2006). Mieszka w Kórniku. „Strona bierna” jest jego debiutem poetyckim.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/1085574555291946/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Spotkanie z Anną Mochalską i Tomaszem Fijałkowskim

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.