podlaskie

Spotkanie autorskie z Iwoną Kienzler

 

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Iwoną Kienzler, które odbędzie się 7 października o godz. 17:00 na VI piętrze w Książnicy Podlaskiej w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki.
Iwona Kienzler – autorka ponad osiemdziesięciu książek – publikacji non-fiction z zakresu historii, jak również leksykonów i słowników. Pasjonuje się historią, a zwłaszcza rolą kobiet i ich często zapomnianemu lub niedocenianemu wpływowi na losy i decyzje mężczyzn rządzących państwami, czy też będącymi wpływowymi politykami lub mężami stanu. polską pisarką, która od kilku lat przedstawia czytelnikom historię z niezwykle ciekawej, rzadko poruszanej strony.
W 2011 roku Kienzler nawiązała współpracę z wydawnictwem Bellona, którego nakładem ukazała się jej debiutancka książka pod tytułem „Mąż wszystkich żon: Stanisław August”. Autorka ma na koncie również książki przedstawiające inne aspekty historii, zarówno tej bardziej odległej, jak i tej bliższej m.in.„Wielka wojna 1914-1918” oraz „Krwawa Luna i inni”.
Do najbardziej znanych książek Iwony Kienzler należą takie tytuły jak „Kopciuszki na tronach Europy”, „Księżna Diana. Miłość, zdrada, samotność”, „Wierny mąż niewiernych żon. Władysław Jagiełło” oraz „Maria Curie-Skłodowska. Złodziejka mężów, życie i miłości”. Wszystkie książki Kienzler są na najwyższym poziomie merytorycznym, prezentują informacje w oparciu o liczne źródła historyczne, a przy tym są niezwykle ciekawe i wciągające.
7 października 2020 r., godz. 17:00
Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14 A
WSTĘP WOLNY

Udostępnij:


2022 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.