fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert, Transmisja online, Warsztaty, Festyn, Inne

Śpiewanki powstańcze z Ferajną z Hoovera | wydarzenie online

Już 1 sierpnia, po uczczeniu 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego minutą ciszy, o godzinie 17.30 spotkamy się on-line by wspólnie śpiewać pieśni i piosenki powstańcze! 🎶 Śpiewać będziemy z Ferajna z Hoovera - porywającym zespołem na 9 męskich głosów, znanym ze swoich występów w naszym pawilonie kulturalnym i na ulicach Warszawy. W tym roku zapraszamy do wzięcia udziału w Śpiewankach w wersji online! Transmisja na żywo będzie dostępna na kontach: 🔸 Niepodległa, 🔸 Niepodległa. Miejsce spotkań, 🔸 Ferajna z Hoovera, 🔸https://www.youtube.com/c/Niepodległa1918/featured Zapis z wydarzenia będzie można obejrzeć również w późniejszym czasie na kanale Niepodległa na YouTube ➡ https://www.youtube.com/c/Niepodległa1918/featured. ______ Ferajna z Hoovera ➡ grupa znajomych, która spontanicznie połączyła swoje muzyczne talenty, by oddać hołd warszawskim powstańcom. Ciepły odbiór publiczności na ich występy sprawił, że grają do dziś przybliżając słuchaczom piosenki powstańcze, okupacyjne, a także utwory patriotyczne czy legionowe. Okrzyknęli się Ferajną z Hoovera, gdyż to właśnie na skwerze Hoovera przy Krakowskim Przedmieściu można spotkać ich w najważniejsze rocznice dla tego Państwa i miasta. Organizatorem śpiewanek jest Niepodległa. Miejsce spotkań, pawilon kulturalny prowadzony przez Biuro Programu \"Niepodległa\", w którym organizowane są liczne wydarzenia z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowy polskiej państwowości. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/304483940906567/

01.08.2020
17:30 - 19:00

Już 1 sierpnia, po uczczeniu 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego minutą ciszy, o godzinie 17.30 spotkamy się on-line by wspólnie śpiewać pieśni i piosenki powstańcze! 🎶

Śpiewać będziemy z Ferajna z Hoovera – porywającym zespołem na 9 męskich głosów, znanym ze swoich występów w naszym pawilonie kulturalnym i na ulicach Warszawy.

W tym roku zapraszamy do wzięcia udziału w Śpiewankach w wersji online! Transmisja na żywo będzie dostępna na kontach:
🔸 Niepodległa,
🔸 Niepodległa. Miejsce spotkań,
🔸 Ferajna z Hoovera,
🔸https://www.youtube.com/c/Niepodległa1918/featured

Zapis z wydarzenia będzie można obejrzeć również w późniejszym czasie na kanale Niepodległa na YouTube ➡ https://www.youtube.com/c/Niepodległa1918/featured.
______

Ferajna z Hoovera ➡ grupa znajomych, która spontanicznie połączyła swoje muzyczne talenty, by oddać hołd warszawskim powstańcom. Ciepły odbiór publiczności na ich występy sprawił, że grają do dziś przybliżając słuchaczom piosenki powstańcze, okupacyjne, a także utwory patriotyczne czy legionowe. Okrzyknęli się Ferajną z Hoovera, gdyż to właśnie na skwerze Hoovera przy Krakowskim Przedmieściu można spotkać ich w najważniejsze rocznice dla tego Państwa i miasta.

Organizatorem śpiewanek jest Niepodległa. Miejsce spotkań, pawilon kulturalny prowadzony przez Biuro Programu “Niepodległa”, w którym organizowane są liczne wydarzenia z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowy polskiej państwowości.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/304483940906567/

Śpiewanki powstańcze z Ferajną z Hoovera | wydarzenie online

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.