fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Wydarzenie dla dzieci, Webinar, Transmisja online, Edukacja kulturalna

Śpiewajmy Dzieciom – Gordonki dla Maluszków

Wiosna bez Gordonków?😱 O nie! Jedziemy na zajęcia? 😱 O nie! A co powiesz na Gordonki Online? 😍 O TAAAK! 😍 🐯 Gordonki Online odbywają się rano we wtorki i po południu w piątki na ZOOM.eu. Wystarczy przygotować komputer, tablet lub telefon i kliknąć w link. ***muzyczne spotkania*** RANO - WTOREK 10:00 PO POŁUDNIU - PIĄTEK 15:30 WYMAGANE ZAPISY: https://forms.gle/cRVv5j1oeaEXsBuj9 🐯 Zajęcia będą trwały 30 min, w tym dwa zastrzyki: - dawka muzyki dla dzieci i dawka wiedzy dla rodziców 🐯Dzieci posłuchają: ** 🐾 ładnych piosenek ** 🐾 żywiołowych rytmiczanek i... będą miały dużo frajdy 🐾 🐯 Dowiecie się : ** 🏠JAK ROZWIJAĆ W DOMU POTENCJAŁ MUZYCZNY DZIECKA ** 🏠 CZYM SĄ ZDOLNOŚCI MUZYCZNE ** 🏠 JAK UCZYMY SIĘ MUZYKI Gordonki to zajęcia rozwijające zdolności muzyczne małych dzieci do 3 roku życia. Ich formuła opiera się na założeniach Teorii Uczenia się Muzyki prof. Gordona, który dowiódł, że muzyki uczymy się jak języka ojczystego. Obecność rodzica jest pożądana. Tak jak na stacjonarnych zajęciach zachęcam by śpiewać, rytmizować i poruszać się do muzyki. Można przygotować swoje zabawki: chustki, piłki, grzechotki, bańki, pluszaka 🙂 Niemowlakom polecam tylko włączyć tylko dźwięk - najlepiej na głośnikach! ❗ Zajęcia są DARMOWE🙂 ❗ Obowiązują wcześniejsze zapisy przez formularz. ❗ Zerknijcie na kanał na YouTube Śpiewajmy Dzieciom - tam zajawka zajęć 🙂 uwagi organizacyjne Przed zajęciami otrzymasz mailem i smsem link i hasło do spotkania na ZOOMie. Nie trzeba się logować, wystarczy dołączyć. ***Najbliższe terminy spotkań: WTORKI, godzina 10:00: 05.05, 12.05, 19.05, 26.05 PIĄTKI, godzina 15:30 : 08.05, 15.05, 22.05, 29.05 Zapraszam do dołączenia, polubienia wydarzenia, udostępnienia znajomym! Do zobaczenia! Magdalena Szmajdzińska

Wiosna bez Gordonków?😱 O nie!
Jedziemy na zajęcia? 😱 O nie!

A co powiesz na Gordonki Online? 😍 O TAAAK! 😍

🐯 Gordonki Online odbywają się rano we wtorki i po południu w piątki na ZOOM.eu. Wystarczy przygotować komputer, tablet lub telefon i kliknąć w link.
***muzyczne spotkania***
RANO – WTOREK 10:00
PO POŁUDNIU – PIĄTEK 15:30

WYMAGANE ZAPISY:
https://forms.gle/cRVv5j1oeaEXsBuj9

🐯 Zajęcia będą trwały 30 min, w tym dwa zastrzyki:
– dawka muzyki dla dzieci i dawka wiedzy dla rodziców
🐯Dzieci posłuchają:
** 🐾 ładnych piosenek
** 🐾 żywiołowych rytmiczanek
i… będą miały dużo frajdy 🐾
🐯 Dowiecie się :
** 🏠JAK ROZWIJAĆ W DOMU POTENCJAŁ MUZYCZNY DZIECKA
** 🏠 CZYM SĄ ZDOLNOŚCI MUZYCZNE
** 🏠 JAK UCZYMY SIĘ MUZYKI
Gordonki to zajęcia rozwijające zdolności muzyczne małych dzieci do 3 roku życia. Ich formuła opiera się na założeniach Teorii Uczenia się Muzyki prof. Gordona, który dowiódł, że muzyki uczymy się jak języka ojczystego.
Obecność rodzica jest pożądana. Tak jak na stacjonarnych zajęciach zachęcam by śpiewać, rytmizować i poruszać się do muzyki. Można przygotować swoje zabawki: chustki, piłki, grzechotki, bańki, pluszaka 🙂
Niemowlakom polecam tylko włączyć tylko dźwięk – najlepiej na głośnikach!
❗ Zajęcia są DARMOWE🙂
❗ Obowiązują wcześniejsze zapisy przez formularz.

❗ Zerknijcie na kanał na YouTube Śpiewajmy Dzieciom – tam zajawka zajęć 🙂

uwagi organizacyjne

Przed zajęciami otrzymasz mailem i smsem link i hasło do spotkania na ZOOMie. Nie trzeba się logować, wystarczy dołączyć.
***Najbliższe terminy spotkań:
WTORKI, godzina 10:00:
05.05, 12.05, 19.05, 26.05
PIĄTKI, godzina 15:30 :
08.05, 15.05, 22.05, 29.05

Zapraszam do dołączenia, polubienia wydarzenia, udostępnienia znajomym! Do zobaczenia!
Magdalena Szmajdzińska

Śpiewajmy Dzieciom – Gordonki dla Maluszków

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.