fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert, Transmisja online

SPANISH BRASS (a) LIVE

Po niepewności, niepokoju i nieobecności SPANISH BRASS powraca na scenę do Theater of their Dreams, ich domu. Przestrzeń, w której harmonijne dźwięki pozostają w każdym rogu. „Claustre of the Casa de Cultura d’Alzira” poprowadzi swój pierwszy koncert po kryzysie zdrowotnym, wydarzenie podlegające nowym ustalonym parametrom bezpieczeństwa o ograniczonej pojemności. Z tej wyjątkowej okazji na koncercie wezmą udział trzej wspaniali i wybitni przyjaciele, którzy będą służyć jako prezenterzy i będą towarzyszyć SPANISH BRASS podczas całego programu. Wszyscy trzej przedstawią swoją wizję nowego świata, który nas wita i sprawią, że serial będzie magicznym i niezapomnianym momentem. Jens Lindeman, puzon (Kanada) profesor na University of California, Los Angeles (UCLA) José Sibaja, trębacz (Kostaryka) członek Boston Brass i nauczyciel w Blair School of Music, Nashville. Mestre Josep Vicent (Hiszpania), główny dyrektor nadzwyczajnej ADDA SIMFÒNICA (Alacant) Zabiorą nas za ręce i poprowadzą podczas muzycznej trasy koncertowej, na którą zaprasza SPANISH BRASS. Juanjo Serna - trąbka Carlos Benetó - trąbka Manolo Pérez - waltornia Inda Bonet - puzon Sergio Finca - tuba

19.06.2020
19:30 - 21:00

Po niepewności, niepokoju i nieobecności SPANISH BRASS powraca na scenę do Theater of their Dreams, ich domu. Przestrzeń, w której harmonijne dźwięki pozostają w każdym rogu.
„Claustre of the Casa de Cultura d’Alzira” poprowadzi swój pierwszy koncert po kryzysie zdrowotnym, wydarzenie podlegające nowym ustalonym parametrom bezpieczeństwa o ograniczonej pojemności.
Z tej wyjątkowej okazji na koncercie wezmą udział trzej wspaniali i wybitni przyjaciele, którzy będą służyć jako prezenterzy i będą towarzyszyć SPANISH BRASS podczas całego programu. Wszyscy trzej przedstawią swoją wizję nowego świata, który nas wita i sprawią, że serial będzie magicznym i niezapomnianym momentem.

Jens Lindeman, puzon (Kanada) profesor na University of California, Los Angeles (UCLA)
José Sibaja, trębacz (Kostaryka) członek Boston Brass i nauczyciel w Blair School of Music, Nashville.
Mestre Josep Vicent (Hiszpania), główny dyrektor nadzwyczajnej ADDA SIMFÒNICA (Alacant)

Zabiorą nas za ręce i poprowadzą podczas muzycznej trasy koncertowej, na którą zaprasza SPANISH BRASS.

Juanjo Serna – trąbka
Carlos Benetó – trąbka
Manolo Pérez – waltornia
Inda Bonet – puzon
Sergio Finca – tuba

SPANISH BRASS (a) LIVE

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.