podkarpackie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie online „Smakowanie świata z Robertem Makłowiczem”, które odbędzie się 26 listopada 2020 r. o godzinie 18.00 na platformie ClickMeeting. Spotkanie poprowadzi Adam Szaja.

 

https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.com/smakowanie-swiata-z-robertem-maklowiczem/register

Aby zapisać się na spotkanie, należy wpisać w formularz rejestracyjny swoje imię i adres e-mail. Spotkanie jest bezpłatne. Podczas spotkania będzie możliwość dyskusji na czacie. Zapraszamy!

Organizację spotkania dofinansowano w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

ROBERT MAKŁOWICZ – urodził się w 1963 r. w Krakowie. Dziennikarz („Gazety Wyborczej”, „Newsweek Polska”, „Przekroju”) i pisarz (ostatnio: „Cafe Museum”, „C.K. Kuchnia wydanie odświeżone”, „Dalmacja. Książka kucharska”). Miliony widzów przez lata zaczynały w jego towarzystwie niedzielne poranki („Podróże kulinarne Roberta Makłowicza”, „Makłowicz w podróży”), a dzięki jego wskazówkom nawet schabowy z kapustą smakował jakby subtelniej. Do tego podróżnik, znawca historii – zwłaszcza środkowoeuropejskiej za ostatnich Habsburgów oraz miłośnik muzyki, literatury i destylatów owocowych.

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.