pomorskie

Koncert

Sławek Jaskułke LASY ZIMOWE online

LASY zapraszają na kolejne wydarzenie online - Sławek Jaskułke zagra jazzowy koncert na unikalnym w światowej skali fortepianie! Płyta “Komeda Recomposed” z 2018 r. postawiła Sławka Jaskułke w gronie najwybitniejszych polskich pianistów. Jego ostatni krążek z muzyką inspirowaną obrazami Rafała Bujnowskiego to zaś zestaw kojących kompozycji, które pozwalają odseparować się od otaczającej rzeczywistości. Uznaliśmy, że właśnie takiego początku roku potrzebujemy. Dodaliśmy do tego wyjątkowy smaczek - Sławek Jaskułke gra na unikalnym w skali światowej instrumencie - fortepianie prostostrunnym Malmsjo Grand Piano z 1935, nazywanym także, z uwagi na swoją budowę, Banana Grand. Takich fortepianów wyprodukowano tylko około dwudziestu sztuk. Są wyjątkowe ponieważ, dzięki swej budowie z dodatkowymi otworami w pudle rezonansowym, mają głębokie brzmienie. Dziś na świecie są tylko trzy takie instrumenty, z czego dwa sprawne – jeden w Singapurze, drugi w Polsce, na którym gra Sławek Jaskułke. Koncert Sławka Jaskułke odbędzie się 23 stycznia o godzinie 20.00 na kanale YouTube Opery Leśnej (Opera Leśna Sopot - YouTube). Koncert nie będzie dostępny do ponownego obejrzenia po premierze. LASY zimowe online LASY to nasz wielki powód do dumy, który został nagrodzony „Sopocką Perłą 2020” za organizację najlepszego sopockiego wydarzenia sezonu! Na terenie Opery Leśnej w Sopocie, stworzyliśmy wyjątkowe miejsce do słuchania dobrej muzyki i cieszenia się z bycia razem. Działając w rygorach sanitarnych zorganizowaliśmy 25 wydarzeń - koncertów, spotkań i aktywności kierowanej do mieszkańców i turystów. Udział w nich wzięło blisko 4000 osób. Teraz czas na LASY ZIMOWE, które mamy nadzieję, okażą się interesującą propozycją na długie zimowe wieczory dla wszystkich miłośników muzyki. LASY ZIMOWE są możliwe dzięki finansowaniu ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Produkcja i organizacja: Bałtycka Agencja Artystyczna BART

23.01.2021
20:00 - 21:00

LASY zapraszają na kolejne wydarzenie online – Sławek Jaskułke zagra jazzowy koncert na unikalnym w światowej skali fortepianie!

Płyta “Komeda Recomposed” z 2018 r. postawiła Sławka Jaskułke w gronie najwybitniejszych polskich pianistów. Jego ostatni krążek z muzyką inspirowaną obrazami Rafała Bujnowskiego to zaś zestaw kojących kompozycji, które pozwalają odseparować się od otaczającej rzeczywistości. Uznaliśmy, że właśnie takiego początku roku potrzebujemy.

Dodaliśmy do tego wyjątkowy smaczek – Sławek Jaskułke gra na unikalnym w skali światowej instrumencie – fortepianie prostostrunnym Malmsjo Grand Piano z 1935, nazywanym także, z uwagi na swoją budowę, Banana Grand. Takich fortepianów wyprodukowano tylko około dwudziestu sztuk. Są wyjątkowe ponieważ, dzięki swej budowie z dodatkowymi otworami w pudle rezonansowym, mają głębokie brzmienie. Dziś na świecie są tylko trzy takie instrumenty, z czego dwa sprawne – jeden w Singapurze, drugi w Polsce, na którym gra Sławek Jaskułke.

Koncert Sławka Jaskułke odbędzie się 23 stycznia o godzinie 20.00 na kanale YouTube Opery Leśnej (Opera Leśna Sopot – YouTube). Koncert nie będzie dostępny do ponownego obejrzenia po premierze.

LASY zimowe online

LASY to nasz wielki powód do dumy, który został nagrodzony „Sopocką Perłą 2020” za organizację najlepszego sopockiego wydarzenia sezonu! Na terenie Opery Leśnej w Sopocie, stworzyliśmy wyjątkowe miejsce do słuchania dobrej muzyki i cieszenia się z bycia razem. Działając w rygorach sanitarnych zorganizowaliśmy 25 wydarzeń – koncertów, spotkań i aktywności kierowanej do mieszkańców i turystów. Udział w nich wzięło blisko 4000 osób. Teraz czas na LASY ZIMOWE, które mamy nadzieję, okażą się interesującą propozycją na długie zimowe wieczory dla wszystkich miłośników muzyki.

LASY ZIMOWE są możliwe dzięki finansowaniu ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Produkcja i organizacja: Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Udostępnij:

FacebookTwitter


Sławek Jaskułke LASY ZIMOWE online

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.