09.08.2020
20:00 - 22:00

Nic tak nie ochłodzi w gorący, sierpniowy wieczór, jak nastrojowe piosenki o życiowych tekstach. Skubas to unikalny artysta na polskiej scenie muzyki alternatywnej. Niepowtarzalny głos i zabrudzone brzmienia gitary to silnie uzależniająca mieszanka. Melodyjne piosenki Skubasa dopełniają nostalgiczne, autorskie teksty o tym, co w życiu najważniejsze. Twórca przeboju „Nie Mam Dla Ciebie Miłości” zaczaruje nas głosem w niedzielę 9 sierpnia!

Skubas to artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o… braku miłości. W swojej twórczości podróżuje w głąb ludzkich doświadczeń. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie. Wszystko to w akompaniamencie czasem czułych i delikatnych, czasem mrocznych, brudnych, niemal grunge’owych kompozycji.

Kiedyś znany głównie na scenie klubowej, szerszej publiczności dał się poznać dzięki wydanemu w 2012 autorskiemu albumowi „Wilczełyko”. Na swojej drugiej płycie – „Brzask” zaprezentował się już jako artysta kompletny. Od czasu debiutu Skubas zagrał kilka tras koncertowych, wystąpił na najważniejszych polskich festiwalach, brał również udział w takich projektach jak Męskie Granie Orkiestra

Jesienią 2019 ukazał się nowy singiel Skubasa „Szklane Miesiące”, który zapowiada nadchodzący, trzeci album artysty. Podczas niedzielnego koncertu na Sztawuajerach z pewnością usłyszymy przedpremierowo również kilka utworów z jeszcze nie wydanej płyty.

wstęp wolny... zapraszamy!

Powered by Perła

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/297272621704719/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.