fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert, Transmisja online

Sinfonia Varsovia Kameralnie – W zasięgu | 17 stycznia

Sinfonia Varsovia Kameralnie – W zasięgu | 17 stycznia Wykonawcy: śpiewacy Akademii Operowej Teatru Wielkiego – Opery Narodowej Zuzanna Nalewajek – mezzosopran Katarzyna Szymkowiak – mezzosopran Paweł Horodyski – bas Kamil Staniczek – skrzypce Marcel Markowski – wiolonczela Wojciech Pyrć – fortepian Urszula Urzędowska – prowadzenie Program: Ludwig van Beethoven – Trio fortepianowe B-dur op. 11 Ludwig van Beethoven – wybór pieśni na głosy i trio fortepianowe* *opracowania pieśni ludowych Transmisja odbędzie się na fanpage\'u Wawerskiego Centrum Kultury Więcej informacji: https://www.sinfoniavarsovia.org/sinfonia-varsovia *** SINFONIA VARSOVIA KAMERALNIE to organizowany już po raz trzeci cykl koncertów kameralnych z udziałem muzyków orkiestry. Każdy program prezentowany jest dwukrotnie – w Sali Prób Sinfonii Varsovii przy ul. Grochowskiej 272 oraz w jednym z domów kultury Warszawy i okolic (W zasięgu). Po części muzycznej wieczorów zapraszamy na rozmowę z wykonawcami – będzie to okazja do lepszego poznania artystów i ich sztuki. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/183777706783461/

17.01.2021
19:00 - 20:15

Sinfonia Varsovia Kameralnie – W zasięgu | 17 stycznia

Wykonawcy:
śpiewacy Akademii Operowej Teatru Wielkiego – Opery Narodowej
Zuzanna Nalewajek – mezzosopran
Katarzyna Szymkowiak – mezzosopran
Paweł Horodyski – bas
Kamil Staniczek – skrzypce
Marcel Markowski – wiolonczela
Wojciech Pyrć – fortepian
Urszula Urzędowska – prowadzenie
Program:
Ludwig van Beethoven – Trio fortepianowe B-dur op. 11
Ludwig van Beethoven – wybór pieśni na głosy i trio fortepianowe*
*opracowania pieśni ludowych
Transmisja odbędzie się na fanpage’u Wawerskiego Centrum Kultury
Więcej informacji: https://www.sinfoniavarsovia.org/sinfonia-varsovia
***
SINFONIA VARSOVIA KAMERALNIE to organizowany już po raz trzeci cykl koncertów kameralnych z udziałem muzyków orkiestry. Każdy program prezentowany jest dwukrotnie – w Sali Prób Sinfonii Varsovii przy ul. Grochowskiej 272 oraz w jednym z domów kultury Warszawy i okolic (W zasięgu). Po części muzycznej wieczorów zapraszamy na rozmowę z wykonawcami – będzie to okazja do lepszego poznania artystów i ich sztuki.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/183777706783461/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Sinfonia Varsovia Kameralnie – W zasięgu | 17 stycznia

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.