lubelskie

Kino CSK zaprasza na cykl KULTOWE LATO FILMOWE na dachu Centrum Spotkania Kultur!

Rewelacyjna atmosfera, plener i kultowe klasyki. Brzmi, jak plan na co najmniej udany wieczór. Przyjdź ze znajomymi i rozkoszujcie się wakacjami z głową w chmurach przy niezaprzeczalnie najlepszych filmach na tarasach widokowych CSK w ogródku klubu Piękna Pszczoła.

Sin City – Miasto grzechu | Kultowe Lato Filmowe 2

SIN CITY – MIASTO GRZECHU

Witaj w Sin City. To miasto przyciąga ludzi bezwzględnych, zdeprawowanych i ze złamanym sercem. Niektórzy nazywają je mrocznym. Inni nazywają je domem. Skorumpowani gliniarze. Seksowne ulicznice. Zdesperowani samozwańczy obrońcy prawa. Niektórzy pragną zemsty. Inni – odkupienia. Jeszcze inni chcą po trochu i tego, i tego. Zbieranina nieprawdopodobnych i działających nieco wbrew samym sobie bohaterów, którzy mimo wszystko próbują zrobić to co trzeba, w mieście, któremu na niczym nie zależy. Ich historie – szokujące, pełne napięcia i ciętych ripost – są tematem nowego filmu wyreżyserowanego przez Roberta Rodrigueza i Franka Millera, z gościnnym udziałem reżysera Quentina Tarantino.
Rodriguez i Miller przedstawiają opowieści o Sin City z animuszem i pomysłowością. Użyli specjalnych technik cyfrowej realizacji obrazu, zachowując rytm staccato i szkicowy sposób przedstawiania. Są to jedyne w swoim rodzaju miejskie opowieści o szumowinach, mętach, bohaterach i oszustach. „Sin City” ożywa dzięki grze światła i cienia, urywanym dialogom, wystylizowanej grze aktorskiej i nowatorskim efektom wizualnym.

reżyseria: Frank Miller, Quentin Tarantino, Robert Rodriguez
występują: Mickey Rourke, Clive Owen, Bruce Willis, Jessica Alba
kryminał / USA / 2005
2h 4min

Bilety na pokazy w ramach Kultowego Lata Filmowego 2 w cenie 8 zł do nabycia w Kasie CSK i na bilety.spotkaniakultur.com.

 

 

🟧 Przeczytaj: Short Waves Festival – relacja z wydarzenia
🟧 Przeczytaj: Film „Cudak” Anny Kazejak wchodzi do kin
🟧 Przeczytaj: 10 filmów, na które warto czekać w 2021

Sin City

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.