kujawsko-pomorskie

sanah Bydgoszcz 2021Po wielkim sukcesie debiutanckiej trasy #NoSory Tour, sanah nie zwalnia tempa i już tej jesieni wyruszy w nową trasę koncertową, promującą jej album “Irenka”.
Czas na nowy rozdział i przygodę w którą sanah-Irenka zabierze swoich fanów. Kolońska i szlugi Tour rusza 31 października 2021 w Warszawie. Podczas trasy sanah zaprezentuje utwory z ostatniej płyty “Irenka” takie jak: “ten Stan”, “Ale jazz!”, “2:00” czy “etc. (na disco)”. Bliżej poznamy również utwór tytułowy… a może nie? sanah uwielbia zaskakiwać swoich fanów.

🕶 PAKIETY TO BYŁ DOBRY DZIEŃ 🕶
Na każde miasto przewidzianych jest 20 pakietów „To był dobry dzień” w ramach których będziecie mieli możliwość spotkania się z sanah, zrobienia pamiątkowego zdjęcia oraz otrzymacie unikalny zestaw gadżetów, które nie będą dostępne w regularnej sprzedaży (więcej szczegółów wkrótce).

Koncert sanah w Bydgoszczy

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Data: 13 grudnia 2021
Drzwi: 18:00
Support: 19:30
Start: 20:30
Miejsce: Bydgoszcz, Hala Immobile Łuczniczka

🎟 BILETY 🎟
Bilety trafią do oficjalnej sprzedaży w środę, 15 września 2021, o godzinie 10:00.
Przedsprzedaż biletów dla wszystkich osób zapisanych do newslettera Follow The Step (https://followthestep.com/pl/zapisz-sie/) dostępna będzie już w poniedziałek, 13 września 2021, od godziny 10:00. UWAGA! Link do przedsprzedaży dostaną tylko osoby, które zapiszą się do newslettera do poniedziałku, do godziny 9:30.
Pakiety “To był dobry dzień” będą dostępne w sprzedaży od środy, czyli startu regularnej sprzedaży.

➡️ OFICJALNE PUNKTY SPRZEDAŻY ⬅️
Bilety znajdziecie u naszych oficjalnych dystrybutorów: Going., Eventim Polska, empik bilety oraz w salonach empik i MediaMarkt. UWAGA! Pakiety “To był dobry dzień” są dostępne do kupienia jedynie online.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Informacje pochodzą ze strony organizatora imprezy Bydgoszcz.


👉 Znajdź inne ciekawe koncerty w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<


👉Tutaj możesz też samodzielnie dodać wydarzenie kulturalne >>> bezpłatne dodawanie imprez <<<

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content