fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert, Transmisja online

Sacrum Profanum 2020

Rzeczywistość w 2020 roku jest intensywna i dynamiczna jak nigdy dotąd (nawet, gdy pozornie stoi w miejscu). To rok, na który przypada symboliczna, 18. edycja Sacrum Profanum. Wchodzimy zatem w dorosłość w przełomowym czasie, pełnym zmian i redefinicji. Wciąż niepewni tego, co przyniesie przyszłość – nawet ta najbliższa. Uczymy się więc odcinać od tego, co wokół nas się dzieje. Idziemy do lasu, w góry czy nad rzekę. Festiwal również odbędzie się w nowym, spokojniejszym rytmie. Jeśli wydarzenia ostatnich miesięcy skłoniły nas do zmiany myślenia, to przede wszystkim w aspekcie wspólnotowym. Nastał czas, w którym słowa „społeczność” i „solidarność” nabierają pełniejszego znaczenia, zwłaszcza w chwili, gdy liczba ataków na mniejszości przekracza wszelkie granice. Nadchodząca recesja dotknie nas wszystkich, jednak jej skutki nie dla każdego będą równie odczuwalne. Musimy dbać o siebie nawzajem, wspierać się i szanować. Bierzmy za to odpowiedzialność, za nasze środowisko i za ostatni przyczółek przyzwoitości: kulturę – jej pobudzanie i podtrzymywanie. Sacrum Profanum to od zawsze przestrzeń eksperymentu, poszukiwania, łączenia starego z nowym, popularnego z niszowym. Jeśli jest festiwal w Polsce, który powinien na tych nowych zasadach spróbować zrobić coś więcej – to my podejmujemy to wyzwanie. My zaryzykowaliśmy, a Wy będziecie z nami? Przetestujmy to razem: widzimy się w listopadzie! 📅 Sacrumprofanum.com/Program 👥 Facebook.com/Sacrumprofanum 🌐 Sacrumprofanum.com 📷 Instagram.com/sacrumprofanumfestival 🎬 YouTube.pl/biurofestiwalowe 💬 #SacrumProfanum #SacrumProfanum2020 #Młodość Na Sacrum Profanum zapraszają Miasto Kraków PL i Krakowskie Biuro Festiwalowe. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/319113036076722/

28.11.2020
12:00-23:30
29.11.2020
12:00-23:30

Rzeczywistość w 2020 roku jest intensywna i dynamiczna jak nigdy dotąd (nawet, gdy pozornie stoi w miejscu). To rok, na który przypada symboliczna, 18. edycja Sacrum Profanum. Wchodzimy zatem w dorosłość w przełomowym czasie, pełnym zmian i redefinicji. Wciąż niepewni tego, co przyniesie przyszłość – nawet ta najbliższa. Uczymy się więc odcinać od tego, co wokół nas się dzieje. Idziemy do lasu, w góry czy nad rzekę. Festiwal również odbędzie się w nowym, spokojniejszym rytmie.

Jeśli wydarzenia ostatnich miesięcy skłoniły nas do zmiany myślenia, to przede wszystkim w aspekcie wspólnotowym. Nastał czas, w którym słowa „społeczność” i „solidarność” nabierają pełniejszego znaczenia, zwłaszcza w chwili, gdy liczba ataków na mniejszości przekracza wszelkie granice. Nadchodząca recesja dotknie nas wszystkich, jednak jej skutki nie dla każdego będą równie odczuwalne. Musimy dbać o siebie nawzajem, wspierać się i szanować. Bierzmy za to odpowiedzialność, za nasze środowisko i za ostatni przyczółek przyzwoitości: kulturę – jej pobudzanie i podtrzymywanie.

Sacrum Profanum to od zawsze przestrzeń eksperymentu, poszukiwania, łączenia starego z nowym, popularnego z niszowym. Jeśli jest festiwal w Polsce, który powinien na tych nowych zasadach spróbować zrobić coś więcej – to my podejmujemy to wyzwanie.

My zaryzykowaliśmy, a Wy będziecie z nami? Przetestujmy to razem: widzimy się w listopadzie!

📅 Sacrumprofanum.com/Program
👥 Facebook.com/Sacrumprofanum
🌐 Sacrumprofanum.com
📷 Instagram.com/sacrumprofanumfestival
🎬 YouTube.pl/biurofestiwalowe
💬 #SacrumProfanum #SacrumProfanum2020 #Młodość

Na Sacrum Profanum zapraszają Miasto Kraków PL i Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/319113036076722/

Sacrum Profanum 2020

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.