Robert Małecki w rozmowie z Justyną Mazur

Już 13 kwietnia o godzinie 19.00, czyli w przeddzień premiery „Zmory” Justyna Mazur poprowadzi rozmowę z Robertem Małeckim – pisarzem, politologiem, filozofem, dziennikarzem, a także nauczycielem kreatywnego pisania. Uznawany za jednego z najlepszych polskich specjalistów w tej branży Robert Małecki zdobył Wielki Kaliber i główną nagrodę Kryminalnej Piły za “Skazę”, okrzykniętą najlepszym kryminałem miejskim 2018 roku. Drugi tom serii z Bernardem Grossem – “Wada” – zdobył Nagrodę Publiczności Wielkiego Kalibru w 2020 roku.
Robert Małecki kryminalne serca czytelników zdobył świetnie skonstruowaną, mroczną i wciągającą do ostatniej strony trylogią z Markiem Benerem (Najgorsze dopiero nadejdzie, Porzuć swój strach, Koszmary zasną ostatnie). W 2020 roku wydał pierwszy w swojej karierze thriller psychologiczny – “Żałobnica”, wyróżniony przez „Książki. Magazyn do czytania” jako jeden z dziesięciu najlepszych kryminałów 2020 roku. Teraz przyszła pora na „Zmorę” – thriller kryminalny, którego nie możecie przegapić. 🖤

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/499785054376576/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.