kujawsko-pomorskie

Ray Wilson – koncert w Bydgoszczy 26.03.2022Ray Wilson Bydgoszcz

Ray Wilson, wokalista grupy Genesis, lider grungowej grupy Stiltskin, wraca do Polski z nową trasą koncertową. 26 marca 2022 roku wystąpi w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy!

Zapowiada się wiele niezapomnianych emocji!
Przez lata Wilson wyrobił sobie opinię jednego z najlepszych artystów koncertowych. To właśnie scena jest jego żywiołem – kontakt z publicznością i emocje na żywo dodają jego utworom niezwykłej energii. Muzyk porusza tekstami pisanymi prosto z serca i zachwyca niezwykłą barwą głosu.
Jeszcze tej jesieni ukaże się najnowszy singiel Raya Wilsona – „Mother Earth”, zapowiadający kolejny album studyjny artysty, „The Weight of Man”.
Najnowsza trasa Raya Wilsona – „Time and Social Distance” – to okazja do poznania materiału z nowego krążka i osobistego spotkania z byłym wokalistą legendarnej grupy Genesis. Artysta zapowiada podróż poprzez silne emocje. To właśnie umiejętność zamykania własnych uczuć w kompozycjach jest tak doceniana przez fanów Wilsona. Muzyczną podróż wokalista uzupełnia pełnymi humoru i ciepła opowieściami ze swojego życia, co tworzy niezwykły efekt bliskości z gwiazdą.

Ray Wilson – Bydgoszcz:

Kiedy: 26 marca 2022, godz. 19:00
Gdzie: Filharmonia Pomorska
Bydgoszcz, ul. Andrzeja Szwalbego 6

Inne koncerty Raya Wilsona w Polsce:


imprezy Bydgoszcz Znajdź inne wydarzenia kulturalne w Bydgoszczy

Udostępnij:


2022 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.