fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl
mazowieckie

Koncert

Ramirez @Warszawa, Hydrozagadka

Ramirez @Warszawa, Hydrozagadka   Ramirez - siła napędowa undergroundowej sceny Bay Area, nietuzinkowy, niezwykle charyzmatyczny reprezentant i współzałożyciel G*59 Records, wystąpi w warszawskim klubie Hydrozagadka w ramach europejskiego tournée, promującego jego najnowszy album “Son Of Serpentine”, wydany nakładem G*59 Records. Na trasie nie mogło zabraknąć również Polski! SZCZEGÓŁY WKRÓTCE! Urodzony i wychowany w San Francisco, “one of the newest names in the rap music industry”, samozwańczy Gray Gorilla, odniósł sukces będąc częścią G*59 wraz z $UICIDEBOY$. Znany ze współpracy z kolektywem Buffet Boys i kawałków takich jak \"Be A Witness\", \"100 bars & Gunnin\", \"THE FO FIVE\" czy \"NANANANA\", które notują miliony wyświetleń w serwisie YouTube i platformach streamingowych, jest z całą pewnością jedną z najciekawszych postaci aktualnej undergroundowej sceny, która poprzez zamiłowanie do hip-hopu z lat 90., daje nam nowe spojrzenie na klasykę z Bay Area! Jego najnowszy album “Son Of Serpentine” ma eklektyczny charakter i jest swego rodzaju mieszanką gatunkową wszystkich smaków z aktualnej epoki, które mocno wpłynęły na utalentowanego MC. “Silverback Gorilla” współpracując z takimi artystami jak Pouya, $UICIDEBOY$, Fat Nick, Shakewell czy ZillaKami, ugruntował sobie silną pozycję na undergroundowej scenie z szybko rosnącą grupą fanów na całym świecie! „THE FO FIVE” - https://youtu.be/OpxZpeBcUXA „LIL MOTOROLA” - https://youtu.be/wnpubKm9qw4 “Be A Witness” - https://youtu.be/0eTLsVzW6Ik __ Brak ograniczeń wiekowych. Osoby poniżej 16 roku życia, mogą wziąć udział w koncercie z podpisaną zgodą www.big-idea.eu/zgoda/Zgoda.docx, poniżej 13 roku życia wyłącznie z pełnoletnim opiekunem. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/183251636413276

04.02.2021
18:00 - 20:30

Ramirez @Warszawa, Hydrozagadka

 

Ramirez – siła napędowa undergroundowej sceny Bay Area, nietuzinkowy, niezwykle charyzmatyczny reprezentant i współzałożyciel G*59 Records, wystąpi w warszawskim klubie Hydrozagadka w ramach europejskiego tournée, promującego jego najnowszy album “Son Of Serpentine”, wydany nakładem G*59 Records.
Na trasie nie mogło zabraknąć również Polski!
SZCZEGÓŁY WKRÓTCE!

Urodzony i wychowany w San Francisco, “one of the newest names in the rap music industry”, samozwańczy Gray Gorilla, odniósł sukces będąc częścią G*59 wraz z $UICIDEBOY$.
Znany ze współpracy z kolektywem Buffet Boys i kawałków takich jak “Be A Witness”, “100 bars & Gunnin”, “THE FO FIVE” czy “NANANANA”, które notują miliony wyświetleń w serwisie YouTube i platformach streamingowych, jest z całą pewnością jedną z najciekawszych postaci aktualnej undergroundowej sceny, która poprzez zamiłowanie do hip-hopu z lat 90., daje nam nowe spojrzenie na klasykę z Bay Area!
Jego najnowszy album “Son Of Serpentine” ma eklektyczny charakter i jest swego rodzaju mieszanką gatunkową wszystkich smaków z aktualnej epoki, które mocno wpłynęły na utalentowanego MC. “Silverback Gorilla” współpracując z takimi artystami jak Pouya, $UICIDEBOY$, Fat Nick, Shakewell czy ZillaKami, ugruntował sobie silną pozycję na undergroundowej scenie z szybko rosnącą grupą fanów na całym świecie!

„THE FO FIVE”https://youtu.be/OpxZpeBcUXA
„LIL MOTOROLA”https://youtu.be/wnpubKm9qw4
“Be A Witness”https://youtu.be/0eTLsVzW6Ik
__
Brak ograniczeń wiekowych. Osoby poniżej 16 roku życia, mogą wziąć udział w koncercie z podpisaną zgodą www.big-idea.eu/zgoda/Zgoda.docx, poniżej 13 roku życia wyłącznie z pełnoletnim opiekunem.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/183251636413276

Udostępnij:

FacebookTwitter


Ramirez @Warszawa, Hydrozagadka

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.