slaskie

PRZENIESIONE Z 26.06.2020 | Zakościelny | Widaszek | Biegas | Śląska Orkiestra Kameralna

Wykonawcy:
Maciej Zakościelny – skrzypce, recytacja
Roman Widaszek – klarnet
Grzegorz Biegas – fortepian
Śląska Orkiestra Kameralna
Program:
Muzyka filmowa W. Kilara, E. Morricone, J. Williamsa, B. Chajdeckiego, H. Kuźniaka oraz poezja ks. M. Malińskiego.
Koncert planowany na 26.06.2020, przeniesiony z powodu pandemii na 2021 rok, odbędzie się 4.07.2021 o g. 18. Bilety zachowują ważność.
Cieszymy się, że możliwe było przeniesienie choć części koncertów, które nie odbyły się z powodu wybuchu pandemii. Dzięki temu możemy nadrobić czas spędzony z naszą ukochaną Publicznością, którego tak brakowało nam w okresie, gdy Filharmonia Śląska była zamknięta. Podczas sprzedaży biletów na koncert 26.06.2020, który odbędzie się 4.07.2021, planowaliśmy sprzedaż całej sali, której zapełnienie obecnie jest zabiegiem niemożliwym. W obecnym reżimie sanitarnym zobowiązani jesteśmy do przestrzegania ścisłych reguł i obostrzeń, które pomagają nam dbać o bezpieczeństwo i komfort uczestnictwa w koncertach. Jednym z obowiązków, które musimy wypełnić, jest dbanie o to, by widownia zapełniona była maksymalnie w 50% oraz by zawsze zachowany był zalecany dystans między słuchaczami. By zgodnie z zaleceniami GIS zachować odpowiedni dystans między Melomanami na widowni, prosimy o zajmowanie nienumerowanych, wyznaczonych do tego miejsc (co drugi fotel). Będą one oznaczone w wyraźny sposób, aby ułatwić poruszanie się po sali koncertowej. Mamy nadzieję, że nowy rozkład miejsc nie przysporzy Państwu niedogodności i z góry dziękujemy za Państwa zrozumienie.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/811284706432807/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.