fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert, Transmisja online

Przemyk Akustik Kwartet – koncert online

Przemyk Akustik Kwartet - koncert online Przemyk Akustik Kwartet w składzie: Renata Przemyk – wokal, instrumenty perkusyjne, Piotr Wojtanowski – gitara basowa, gitara akustyczna, Grzegorz Palka – gitara akustyczna, Jacek Bielecki – wiolonczela. Intymny, wyjątkowy koncert złożony z najważniejszych piosenek Artystki, zaaranżowany na kwartet akustyczny, w specjalnie do tego projektu stworzonej oprawie świetlnej. Jeden z dwóch projektów specjalnie stworzonych w ramach jubileuszu 30-lecia pracy artystycznej. Czy trzeba przedstawiać Renatę Przemyk? Chyba nie, ma bowiem na swoim koncie liczne nagrody (Fryderyk 1996 w kategorii: Album roku, piosenka poetycka za płytę „Andergrant\") i wyróżnienia oraz uplasowała się w setce najwybitniejszych artystów XX stulecia według rankingu „Wprost” i „Polityki”. To będzie piękne muzyczne wydarzenie - bądźcie z nami! Koncert realizowany jest dzięki wsparciu ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/3576216209137081/

19.01.2021
19:00 - 20:15

Przemyk Akustik Kwartet – koncert online

Przemyk Akustik Kwartet w składzie: Renata Przemyk – wokal, instrumenty perkusyjne, Piotr Wojtanowski – gitara basowa, gitara akustyczna, Grzegorz Palka – gitara akustyczna, Jacek Bielecki – wiolonczela. Intymny, wyjątkowy koncert złożony z najważniejszych piosenek Artystki, zaaranżowany na kwartet akustyczny, w specjalnie do tego projektu stworzonej oprawie świetlnej. Jeden z dwóch projektów specjalnie stworzonych w ramach jubileuszu 30-lecia pracy artystycznej. Czy trzeba przedstawiać Renatę Przemyk? Chyba nie, ma bowiem na swoim koncie liczne nagrody (Fryderyk 1996 w kategorii: Album roku, piosenka poetycka za płytę „Andergrant”) i wyróżnienia oraz uplasowała się w setce najwybitniejszych artystów XX stulecia według rankingu „Wprost” i „Polityki”.
To będzie piękne muzyczne wydarzenie – bądźcie z nami!
Koncert realizowany jest dzięki wsparciu ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/3576216209137081/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Przemyk Akustik Kwartet – koncert online

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.