Promocja książki “Bojarskie wspomnienia” Zbigniewa Klimaszewskiego

Nowa książka📚 Zbigniewa Klimaszewskiego jest świadectwem na to, iż wartość Bojar – najbardziej czarującej dzielnicy Białegostoku – przejawia się nie tylko w architekturze i przyrodzie, ale również w bogatej historii jej mieszkańców. Autor odsłania w niej burzliwe dzieje kolejnych, lokalnych bohaterów, którzy niejednokrotnie swoje zdrowie i życie poświęcili w walce o wolność Ojczyzny. Książka oparta jest na wspomnieniach naocznych świadków historii, które dały możliwość zrekonstruowania wydarzeń z życia minionych pokoleń. Cennym dopełnieniem publikacji są archiwalne zdjęcia ukazujące bojarskie klimaty z okresu międzywojennego.
🔸 Zbigniew Klimaszewski – Doktor nauk humanistycznych w zakresie nauki o polityce. Prowadzi akcje promujące dzielnicę: Bojary oraz broni jej historycznego charakteru. Był głównym pomysłodawcą utworzenia na tym terenie Bojar parku kulturowego.
🔸WSTĘP BEZPŁATNY

Informacje pochodzą ze strony:
https://www.facebook.com/events/257890836109439/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.