fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Seans, Transmisja online

Praca w jednym ujęciu – Wieczór filmowy online

Praca w jednym ujęciu - Wieczór filmowy online Zapraszamy na pokaz polskich i niemieckich filmów (z polskimi napisami) poświęconych tematyce pracy. Wprowadzenie: Antje Ehmann Komentarz: Luis Feduchi Kilka lat temu, artyści niemieccy, Antje Ehmann i Harun Farocki, prowadzili warsztaty poświęcone tematyce pracy w 15 miastach całego świata. Ich efektem było powstanie 400 krótkich filmów przedstawiających różne oblicza pracy we współczesnym świecie. Teraz Antje Ehmann wraz z architektem Luisem Feduchi wracają do projektu, który powstaje we współpracy z filmowcami z Warszawy i Berlina. Czy zrealizowane filmy będą w stanie pokazać, jak pandemia wpłynęła na pracę, na rzeczywistość zawodową? Czy wszystkie zachodzące zmiany można uchwycić w postaci obrazu? Czy same filmy będą się zmieniać? Niemiecki tytuł projektu „Eine Einstellung zur Arbeit” ma podwójne znaczenie: oznacza pracę w jednym ujęciu filmowym i jednocześnie postawę względem pracy. Partnerem projektu jest Gazeta Wyborcza Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/374349213610675/

24.11.2020
19:00 -

Praca w jednym ujęciu – Wieczór filmowy online

Zapraszamy na pokaz polskich i niemieckich filmów (z polskimi napisami) poświęconych tematyce pracy.
Wprowadzenie: Antje Ehmann
Komentarz: Luis Feduchi
Kilka lat temu, artyści niemieccy, Antje Ehmann i Harun Farocki, prowadzili warsztaty poświęcone tematyce pracy w 15 miastach całego świata. Ich efektem było powstanie 400 krótkich filmów przedstawiających różne oblicza pracy we współczesnym świecie.
Teraz Antje Ehmann wraz z architektem Luisem Feduchi wracają do projektu, który powstaje we współpracy z filmowcami z Warszawy i Berlina.
Czy zrealizowane filmy będą w stanie pokazać, jak pandemia wpłynęła na pracę, na rzeczywistość zawodową? Czy wszystkie zachodzące zmiany można uchwycić w postaci obrazu? Czy same filmy będą się zmieniać? Niemiecki tytuł projektu „Eine Einstellung zur Arbeit” ma podwójne znaczenie: oznacza pracę w jednym ujęciu filmowym i jednocześnie postawę względem pracy.
Partnerem projektu jest Gazeta Wyborcza

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/374349213610675/

Praca w jednym ujęciu – Wieczór filmowy online

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.