wiellkopolskie

8. edycja festiwalu ▶ 10-18 września 2021
Hasło ▶ ZAKORZENIENIE. Inspiracja tradycją

Więcej informacji i program wkrótce.
Poznań Design Festiwal, czyli poznańskie działania wokół projektowania. Promujemy design, jako sposób myślenia, a przede wszystkim twórczego rozwiązywania istotnych społecznie i ekologicznie problemów. Jesteśmy wrażliwi na lokalne potrzeby i globalne problemy. W 2021 roku chcemy skoncentrować się na dziedzictwie kulturowym, zarówno materialnym jak i niematerialnym.

👉 „Kontynuowanie tradycji nie polega na jej wiernym kopiowaniu. Jest to raczej proces tworzenia nowych rzeczy według ponadczasowych zasad tradycji”.
(Design, nr 35, 1962, Bijutsu Shuppansha)

Zgodnie z ideą, która przyświeca tegorocznej edycji festiwalu będziemy odwoływać się do dziedzictwa kulturowego. Szczególnie interesują nas projektanci poszukujący metod, dzięki którym mogą skutecznie zaspokajać współczesne potrzeby, jednocześnie sięgając do tradycji.
Organizator: Fundacja Made in Art

#PoznanWspiera

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/226752859332939/

👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.