fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Wystawa, Wydarzenie sportowe

Poznaj Stadion Miejski i Tyską Galerię Sportu – kameralne zwiedzanie

(zbiórka przed wejściem głównym na Stadion Miejski Tychy, ul. Baziowa) Zwiedzanie najciekawszych, zwykle niedostępnych dla widzów, miejsc na Stadionie Miejskim oraz wystawy stałej Tyskiej Galerii Sportu. W trakcie spaceru z przewodnikiem można obejrzeć wybrane miejsca Stadionu Miejskiego Tychy, m.in.: strefę VIP, lożę prezydencką oraz dowiedzieć się wielu interesujących historii o tyskiej piłce nożnej. W Tyskiej Galerii Sportu czekają – prezentowane w atrakcyjnej formie na multimedialnej wystawie stałej „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie” – historie i ciekawostki, związane z największymi sukcesami sportowców z naszego miasta. prowadzą: Piotr Zawadzki, Kamil Hajduk zapisy: Kamil Hajduk, tel. 515 717 430 , e-mail: k.hajduk@tgs.tychy.pl liczba uczestników ograniczona do 15 osób

(zbiórka przed wejściem głównym na Stadion Miejski Tychy, ul. Baziowa)

Zwiedzanie najciekawszych, zwykle niedostępnych dla widzów, miejsc na Stadionie Miejskim oraz wystawy stałej Tyskiej Galerii Sportu.
W trakcie spaceru z przewodnikiem można obejrzeć wybrane miejsca Stadionu Miejskiego Tychy, m.in.: strefę VIP, lożę prezydencką oraz dowiedzieć się wielu interesujących historii o tyskiej piłce nożnej. W Tyskiej Galerii Sportu czekają – prezentowane w atrakcyjnej formie na multimedialnej wystawie stałej „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie” – historie i ciekawostki, związane z największymi sukcesami sportowców z naszego miasta.

prowadzą: Piotr Zawadzki, Kamil Hajduk
zapisy: Kamil Hajduk, tel. 515 717 430 , e-mail: k.hajduk@tgs.tychy.pl
liczba uczestników ograniczona do 15 osób

Poznaj Stadion Miejski i Tyską Galerię Sportu – kameralne zwiedzanie

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.