fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert, Transmisja online

Port Kultury – koncerty online znad Wisły

Tęsknimy. Za muzyką na żywo. Za spotkaniami z przyjaciółmi. Za bliskimi, którzy mieszkają daleko. Za ciepłymi wieczorami nad brzegiem rzeki. Z tej tęsknoty postanowiliśmy zabrać Was do Portu Kultury – klimatycznego miejsca nad Wisłą, w którym wystąpią dla Was najciekawsi polscy artyści. Każdy koncert będzie transmitowany na fanpage’u Narodowego Centrum Kultury oraz antenie radiowej Trójki, Po jego emisji wyemitujemy rozmowę artysty z Piotrem Metzem. Cykl koncertów rozpoczęliśmy występem Tęskno, który po raz pierwszy wykonało na żywo swoją aranżację utworu „Zabierz mnie do morza”. Nową wersję piosenki Adama Repuchy przygotowaliśmy w związku ze stuleciem zaślubin Polski z Bałtykiem. Gwiazdą drugiego koncertu był Tomasz Makowiecki, który wykonał utwory z płyty „Moizm”. 20 czerwca widzimy się i słyszymy już po raz trzeci! Wystąpi dla Was duet Bisz/Radex - jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie okołohiphopowej. W 2019 r. Bisz i Radex włączyli się w prowadzoną przez Narodowe Centrum Kultury kampanię Ojczysty - dodaj do ulubionych. Jedna z piosenek z ich ostatniej płyty, „Duch oporu”, „Pokaż mi język” to utwór podkreślający, jak ważne jest dbanie o polszczyznę, którą się posługujemy. 20.00 - koncert duetu Bisz/Radex 21.00 - rozmowa duetu z Piotrem Metzem 27 czerwca na naszej koncertowej barce wystąpi basistka, piosenkarka i kompozytorka, laureatka Paszportu Polityki. Jej imię i nazwisko zdradzimy już wkrótce!   Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/934277627003262/?event_time_id=934431963654495

20.06.2020
19:30 - 21:00

Tęsknimy. Za muzyką na żywo. Za spotkaniami z przyjaciółmi. Za bliskimi, którzy mieszkają daleko. Za ciepłymi wieczorami nad brzegiem rzeki.

Z tej tęsknoty postanowiliśmy zabrać Was do Portu Kultury – klimatycznego miejsca nad Wisłą, w którym wystąpią dla Was najciekawsi polscy artyści. Każdy koncert będzie transmitowany na fanpage’u Narodowego Centrum Kultury oraz antenie radiowej Trójki, Po jego emisji wyemitujemy rozmowę artysty z Piotrem Metzem.

Cykl koncertów rozpoczęliśmy występem Tęskno, który po raz pierwszy wykonało na żywo swoją aranżację utworu „Zabierz mnie do morza”. Nową wersję piosenki Adama Repuchy przygotowaliśmy w związku ze stuleciem zaślubin Polski z Bałtykiem. Gwiazdą drugiego koncertu był Tomasz Makowiecki, który wykonał utwory z płyty „Moizm”.

20 czerwca widzimy się i słyszymy już po raz trzeci! Wystąpi dla Was duet Bisz/Radex – jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie okołohiphopowej. W 2019 r. Bisz i Radex włączyli się w prowadzoną przez Narodowe Centrum Kultury kampanię Ojczysty – dodaj do ulubionych. Jedna z piosenek z ich ostatniej płyty, „Duch oporu”, „Pokaż mi język” to utwór podkreślający, jak ważne jest dbanie o polszczyznę, którą się posługujemy.

20.00 – koncert duetu Bisz/Radex
21.00 – rozmowa duetu z Piotrem Metzem

27 czerwca na naszej koncertowej barce wystąpi basistka, piosenkarka i kompozytorka, laureatka Paszportu Polityki. Jej imię i nazwisko zdradzimy już wkrótce!

 

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/934277627003262/?event_time_id=934431963654495

Port Kultury – koncerty online znad Wisły

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.