fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Wydarzenie dla dzieci, Transmisja online, Warsztaty, Edukacja kulturalna

Pop-up book – stwórz magiczną książkę! | Warsztat medialabowy

Pop-up books to książki-rozkładanki, w których ilustracje ożywają! Trójwymiarowe strony takich książek sprawiają, że każda z nich jest jak niespodzianka, która odkrywa przed czytelnikami nowe przestrzenie i bajkowe światy. Zapraszamy na warsztaty tworzenia przestrzennych książek, na których nauczymy się podstaw obsługi darmowych programów graficznych. Podpowiadamy: taka książka może być świetnym pomysłem na świąteczny prezent! ▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲ Czego uczy warsztat? – pracy z darmowym programem do tworzenia kolażu Pixlr – pracy z darmowym programem do tworzenia grafiki wektorowej Inkscape – przygotowania szablonów do pracy z poszczególnymi stronami – wykonania pierwszej przestrzennej strony ▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲ Kiedy: 15 i 16 grudnia 2020, godz. 16.00-18.30 (warsztaty dwudniowe) Gdzie: online na platformie Zoom; link zostanie przesłany mailem zarejestrowanym uczestnikom Dla kogo: dzieci w wieku 8+ wraz z opiekunami, młodzież, dorośli Prowadzenie: trenerzy ze stowarzyszenia Robisz.to Zapisy: udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz online https://forms.gle/LbjhTfUyzDgHDKst7 ▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲ Program warsztatów: Dzień I – wtorek, 15 grudnia, godz. 16.00 – przygotowanie koncepcji kolażu w Pixlr – nauka programu wektorowego Inkscape – przeniesienie pomysłu i koncepcji na komputer Dzień II – środa, 16 grudnia, godz. 16.00 – przygotowanie szablonu do pracy z poszczególnymi stronami – wydrukowanie i złożenie sceny Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/659208438076111/

Pop-up books to książki-rozkładanki, w których ilustracje ożywają! Trójwymiarowe strony takich książek sprawiają, że każda z nich jest jak niespodzianka, która odkrywa przed czytelnikami nowe przestrzenie i bajkowe światy.

Zapraszamy na warsztaty tworzenia przestrzennych książek, na których nauczymy się podstaw obsługi darmowych programów graficznych. Podpowiadamy: taka książka może być świetnym pomysłem na świąteczny prezent!

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

Czego uczy warsztat?
– pracy z darmowym programem do tworzenia kolażu Pixlr
– pracy z darmowym programem do tworzenia grafiki wektorowej Inkscape
– przygotowania szablonów do pracy z poszczególnymi stronami
– wykonania pierwszej przestrzennej strony

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

Kiedy: 15 i 16 grudnia 2020, godz. 16.00-18.30 (warsztaty dwudniowe)
Gdzie: online na platformie Zoom; link zostanie przesłany mailem zarejestrowanym uczestnikom
Dla kogo: dzieci w wieku 8+ wraz z opiekunami, młodzież, dorośli
Prowadzenie: trenerzy ze stowarzyszenia Robisz.to
Zapisy: udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz online https://forms.gle/LbjhTfUyzDgHDKst7

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

Program warsztatów:
Dzień I – wtorek, 15 grudnia, godz. 16.00
– przygotowanie koncepcji kolażu w Pixlr
– nauka programu wektorowego Inkscape
– przeniesienie pomysłu i koncepcji na komputer

Dzień II – środa, 16 grudnia, godz. 16.00
– przygotowanie szablonu do pracy z poszczególnymi stronami
– wydrukowanie i złożenie sceny

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/659208438076111/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Pop-up book – stwórz magiczną książkę! | Warsztat medialabowy

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.