Transmisja online, Wykład, Edukacja kulturalna

Polskie skarby z list UNESCO. Dolny Śląsk | Wykłady online

Polskie skarby z list UNESCO. Dolny Śląsk | Wykłady online Zapraszamy na poniedziałkowe wykłady online dra Olafa Kwapisa. Wybierzemy się w wirtualną podróż po Polsce by odwiedzić najcenniejsze zabytki wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Cykl wykładów: Polskie skarby z list UNESCO. Dolny Śląsk 📆Kiedy: Poniedziałki 18:30 🌐Gdzie: ZOOM 🎟Bilety: 5 zł 🗣Prowadzący: dr Olaf Kwapis Tematy i terminy: 🔶11 stycznia Barok wielkich klasztorów – cystersi w Lubiążu, Krzeszowie i Henrykowie ℹ️Więcej informacji: http://ciz.muzeumwarszawy.pl/.../barok-wielkich.../ 🎟Bilety: https://bit.ly/3ognukh 🔶18 stycznia Od kościołów pokoju do kościołów łaski – Świdnica, Jawor, Legnica ℹ️Więcej informacji: http://ciz.muzeumwarszawy.pl/.../od-kosciolow-pokoju-do.../ 🎟Bilety: https://bit.ly/35f51xg 🔶25 stycznia Modernistyczny Wrocław i Hala Stulecia ℹ️Więcej informacji: http://ciz.muzeumwarszawy.pl/.../modernistyczny-wroclaw.../ 🎟Bilety: https://bit.ly/3ojDe69 🔶1 lutego Królewskie rezydencje na Dolnym Śląsku – Kamieniec Ząbkowicki, Mysłakowice, Karpniki ℹ️Więcej informacji: http://ciz.muzeumwarszawy.pl/.../krolewskie-rezydencje.../ 🎟Bilety: https://bit.ly/3oh7ZZF ____________________ 🗣 O prowadzącym: dr Olaf Kwapis jest historykiem sztuki, absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, stypendystą La Fondazione Sbranti (Università di Pisa), adiunktem w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, badaczem średniowiecznej i nowożytnej sztuki włoskiej (specjalizacja: historia sztuki średniowiecznego i nowożytnego Rzymu) oraz organizatorem europejskich podróży edukacyjnych. Kierownik studiów podyplomowych „Historia sztuki. Interpretacje” oraz „Dziedzictwo Śródziemnomorskie: Kultura, filozofia, sztuka” w Collegium Civitas w Warszawie. ____________________ ℹ️Informacje o wydarzeniu online Wejściówki online do kupienia przez stronę ewejsciowki.pl. Po opłaceniu wejściówki dostaniesz maila z linkiem do wykładu online. Wykład online realizujemy przez platformę ZOOM. Na telefonie komórkowym lub tablecie aplikację ZOOM należy wcześniej bezpłatnie pobrać i zainstalować. ____________________ Więcej wykładów: https://muzeumwarszawy.pl/wyklady-w-centrum.../ Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/274330124298270/

Polskie skarby z list UNESCO. Dolny Śląsk | Wykłady online

Zapraszamy na poniedziałkowe wykłady online dra Olafa Kwapisa.
Wybierzemy się w wirtualną podróż po Polsce by odwiedzić najcenniejsze zabytki wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO.
Cykl wykładów: Polskie skarby z list UNESCO. Dolny Śląsk
📆Kiedy: Poniedziałki 18:30
🌐Gdzie: ZOOM
🎟Bilety: 5 zł
🗣Prowadzący: dr Olaf Kwapis

Tematy i terminy:
🔶11 stycznia
Barok wielkich klasztorów – cystersi w Lubiążu, Krzeszowie i Henrykowie
ℹ️Więcej informacji: http://ciz.muzeumwarszawy.pl/…/barok-wielkich…/
🎟Bilety: https://bit.ly/3ognukh
🔶18 stycznia
Od kościołów pokoju do kościołów łaski – Świdnica, Jawor, Legnica
ℹ️Więcej informacji: http://ciz.muzeumwarszawy.pl/…/od-kosciolow-pokoju-do…/
🎟Bilety: https://bit.ly/35f51xg
🔶25 stycznia
Modernistyczny Wrocław i Hala Stulecia
ℹ️Więcej informacji: http://ciz.muzeumwarszawy.pl/…/modernistyczny-wroclaw…/
🎟Bilety: https://bit.ly/3ojDe69
🔶1 lutego
Królewskie rezydencje na Dolnym Śląsku – Kamieniec Ząbkowicki, Mysłakowice, Karpniki
ℹ️Więcej informacji: http://ciz.muzeumwarszawy.pl/…/krolewskie-rezydencje…/
🎟Bilety: https://bit.ly/3oh7ZZF
____________________
🗣 O prowadzącym: dr Olaf Kwapis jest historykiem sztuki, absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, stypendystą La Fondazione Sbranti (Università di Pisa), adiunktem w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, badaczem średniowiecznej i nowożytnej sztuki włoskiej (specjalizacja: historia sztuki średniowiecznego i nowożytnego Rzymu) oraz organizatorem europejskich podróży edukacyjnych. Kierownik studiów podyplomowych „Historia sztuki. Interpretacje” oraz „Dziedzictwo Śródziemnomorskie: Kultura, filozofia, sztuka” w Collegium Civitas w Warszawie.
____________________
ℹ️Informacje o wydarzeniu online
Wejściówki online do kupienia przez stronę ewejsciowki.pl. Po opłaceniu wejściówki dostaniesz maila z linkiem do wykładu online.
Wykład online realizujemy przez platformę ZOOM. Na telefonie komórkowym lub tablecie aplikację ZOOM należy wcześniej bezpłatnie pobrać i zainstalować.
____________________
Więcej wykładów: https://muzeumwarszawy.pl/wyklady-w-centrum…/

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/274330124298270/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Polskie skarby z list UNESCO. Dolny Śląsk | Wykłady online

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.