pomorskie

Zapraszamy do udziału w giełdzie wymiany praktyk, doświadczeń i wzajemnych inspiracji. Tegoroczna edycja będzie polem do wymiany doświadczeń dla animatorów kultury, edukatorów oraz osób zarządzających organizacjami i instytucjami kultury. Po prawie dwóch latach trudnego czasu pandemii, nowych wyzwań i zmian, zapraszamy do rozmowy o swoim doświadczeniu, zrealizowanych projektach oraz działaniach w obszarze edukacji kulturowej.

Czekają nas dwa dni inspirujących spotkań i pracy. Już 18 i 19 października zapraszamy na dwa warsztaty prowadzone przez Annę Rudnicką oraz Joannę Grandzicką. Dzień pierwszy przeznaczony jest dla osób zarządzających organizacjami i instytucjami kultury. Dzień drugi to dzień animacji i praktyków edukacji kulturowej. Poznaj środowisko, wymień się doświadczeniami, odpocznij i zadbaj o siebie.

W ramach wydarzenia zapoznać będzie się można z najlepszymi praktykami edukacji kulturowej i współpracy międzypokoleniowej.

Program:

18 października 2021 r. godz. 10.00-15.00 “ Mądre zarządzanie w kulturze”. Warsztat dla osób zarządzających organizacjami i instytucjami kultury poprowadzi Anna Rudnicka.
19 października 2021 r. godz. 10.00-15.00 – warsztat dla animatorów i edukatorów z Joanną Grandzicką
miejsce: Stocznia Cesarska w Gdańsku, Budynek Dyrekcji

Zapisy prowadzone są poprzez formularz
https://forms.gle/oZwpZ1Z9wtqDeRep7
Osoby, które zapiszą się na warsztaty otrzymają potwierdzenie oraz informacje drogą mailową.

Partner wydarzenia: Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury “Bardzo Młoda Kultura 2019-2021”

👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content