lubelskie

Kino CSK zaprasza na cykl KULTOWE LATO FILMOWE 2 na dachu Centrum Spotkania Kultur!
Rewelacyjna atmosfera, plener i kultowe klasyki. Brzmi, jak plan na co najmniej udany wieczór. Przyjdź ze znajomymi i rozkoszujcie się wakacjami z głową w chmurach przy niezaprzeczalnie najlepszych filmach na tarasach widokowych CSK w ogródku klubu Piękna Pszczoła.

PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH

Ikona polskiego kina przygodowego dla młodzieży, realizacja na podstawie serialu telewizyjnego, doskonałe role młodych aktorów, błyskotliwa akcja i barwne dialogi są mocnymi atutami filmu.
Bohaterami są dwaj kuzyni, Duduś i Poldek. Po zakończeniu roku szkolnego wyjeżdżają na wakacje nad morze. W skutek Duduś, przyzwyczajony do wygód i rozpieszczony przez rodziców, początkowo jest przeciwny. Sprytny i przebojowy Poldek ostatecznie go przekonuje do pomysłu. Przygoda zdaje się być jeszcze ciekawsza, na dworcu okazuje się, że chłopcy zapomnieli zabrać pieniędzy na bilety. Postanawiają ruszyć w podróż autostopem. Po drodze przeżywają szereg przygód, spędzają noc pod gołym niebem, przyłączają się do szkolnej wycieczki, podróżują w chłodni, wozie meblowym wiozącym trumny, wreszcie spotykają turystkę Ulę, która towarzyszy im w dalszej podróży. Komunikat o zaginięciu dwóch chłopców jest nadawany przez radio. Rysopisy odpowiadają dwójce bohaterów. Duduś znika, gubi się Ula, ostatecznie wszyscy szczęśliwie docierają na Hel, gdzie na chłopców czekają zaniepokojone i stęsknione mamy.

Reżyseria: Stanisław Jędryka
Występują: Henryk Gołębiewski, Filip Łobodziński, Alina Janowska i inni
Przygodowy, komedia, rodzinny / Polska / 1972
1h 26min

Bilety na pokazy w ramach Kultowego Lata Filmowego 2 w cenie 8 zł do nabycia w Kasie CSK i na bilety.spotkaniakultur.com.
___________________________________________
Pozostałe filmy z cyklu KULTOWE LATO FILMOWE 2 w sierpniu:
5 sierpnia, godz. 21:00 – HYDROZAGADKA
12 sierpnia, godz. 20:30 – WIELKI SZU
19 sierpnia, godz. 20:00 – MŁODE WILKI

Znajdź inne ciekawe wydarzenia w naszej wyszukiwarce imprez

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content