😍 Wyjątkowy pokaz obrazów z Biblioteki Króla w pałacu wilanowskim. Do tej pory znajdowały się kilka metrów nad głowami zwiedzających. Teraz możecie obejrzeć je z bliska.
👑 Wspaniałe tondo „Filozofia” i sześć portretów wybitnych uczonych oraz znakomitych artystów – przyjrzyjcie się im z bliska i poznajcie fascynujące opowieści o tajemnicach dekoracji biblioteki króla Jana III!
ℹ Szczegóły 👉 https://bit.ly/WystawaPlafonówZBiliotekiKróla
🏰 Gdzie: wystawę Plafony z Biblioteki Króla można zwiedzać na trasie I pałacu wilanowskiego
🕙 Kiedy: w czwartki, soboty i niedziele, poniedziałki w godz. 10.00–16.00 (ostatnie wejście o godz. 15.00) oraz w piątki w godz. 14.00–20.00 (wejście do godz. 19.00)
🎟 Bilety: obowiązuje bilet wstępu do pałacu – 35 zł normalny, 25 zł ulgowy, bilet za 1 zł dla uczniów 7–16 lat, bezłatny bilet dla dzieci do lat 7.
Bilet umożliwia także zwiedzanie historycznego parku, trasy I w pałacu oraz wystawy „Rośliny i zwierzęta” na piętrze pałacu.

Plafony z Biblioteki Króla

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/2192060097591821/

🟧 Przeczytaj: Polka na Salonie, czyli Anna Bilińska-Bohdanowiczowa
🟧 Przeczytaj: Jan Matejko – co namalował ten sławny artysta?
🟧 Przeczytaj: Krzysztof Rumin, czyli otwartość malarskich przestrzeni. Relacja z wystawy

Sin City

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.